Geriausi viešbučiai (Hotel) Vilniuje: TripAdvisor, Booking.com, Expedia

Vilnius yra ne tik Lietuvos sostinė, bet ir turistų lankoma vieta, turinti daugybę pritraukiančių objektų ir renginių. Svarbu rasti tinkamą viešbučio pasirinkimą, kad būtų patogu apsistoti ir mėgautis savo kelione. Šiame straipsnyje aptarsime geriausius viešbučius Vilniuje ir pateiksime trumpus aprašymus kiekvienam iš jų, padedantį Jums pasirinkti tinkamą vietą apsistoti savo kelionės metu.

TripAdvisor svetainėje geriausiai reitinguojami viešbučiai Vilniuje yra:

 1. Hotel PACAI
 2. Hotel Vilnia
 3. Artagonist Art Hotel
 4. The Narutis Hotel
 5. Hotel Congress Avenue

Booking.com svetainėje geriausiai reitinguojami viešbučiai Vilniuje yra:

 1. Hotel PACAI
 2. Kempinski Hotel Cathedral Square
 3. Radisson Blu Royal Astorija Hotel
 4. Narutis Hotel
 5. Hotel Vilnia

Expedia svetainėje geriausiai reitinguojami viešbučiai Vilniuje yra:

 1. Hotel PACAI
 2. Narutis Hotel
 3. Kempinski Hotel Cathedral Square
 4. Grand Hotel Kempinski Vilnius
 5. Artis Centrum Hotels

Daugiau informacijos apie viešbučius

 1. Hotel PACAI – Tai penkių žvaigždučių viešbučio, kuris yra įsikūręs Vilniaus senamiestyje. Viešbučio pastatas yra 17-ojo amžiaus pradžios istorinė pastata, kurį atnaujino garsus architektas ir dizaineris Saulius Mikštas. Viešbučio kambariai yra modernūs, prabangūs ir aprūpinti patogumais, tokių kaip nemokamas belaidis internetas, kabelinė televizija, oro kondicionavimas ir kt. Viešbučio teritorijoje yra restoranas, baras, spa centras, sporto salė ir konferencijų salės.
 2. Hotel Vilnia – Tai naujai atnaujintas viešbutis, įsikūręs Vilniaus senamiestyje, kuris yra prie pat Vilnelės kranto. Viešbučio kambariai yra modernūs, elegantiški ir prabangūs, aprūpinti patogumais, tokių kaip nemokamas belaidis internetas, kabelinė televizija, oro kondicionavimas ir kt. Viešbučio teritorijoje yra restoranas, baras, sauna ir konferencijų salės.
 3. Artagonist Art Hotel – Tai meninis viešbučio, kuris įsikūręs Vilniaus senamiestyje. Viešbučio kambariai yra dekoruoti meno kūriniais, kurie atspindi Lietuvos ir pasaulio menininkų kūrybą. Viešbučio kambariai taip pat yra aprūpinti patogumais, tokių kaip nemokamas belaidis internetas, kabelinė televizija, oro kondicionavimas ir kt. Viešbučio teritorijoje yra restoranas, baras, spa centras, sporto salė ir konferencijų salės.
 4. The Narutis Hotel – Tai penkių žvaigždučių viešbučio, kuris yra įsikūręs istoriniame Vilniaus senamiestyje. Viešbučio kambariai yra elegantiški ir aprūpinti patogumais, tokių kaip nemokamas belaidis internetas, kabelinė televizija, oro kondicionavimas ir kt. Viešbučio teritorijoje yra restoranas, baras, sauna, pirtis ir masažo kambariai.
 5. Hotel Congress Avenue – Tai keturių žvaigždučių viešbučio, kuris yra įsikūręs Vilniaus centre, netoli Konstitucijos aikštės. Viešbučio kambariai yra modernūs, elegantiški ir aprūpintinti patogumais, tokių kaip nemokamas belaidis internetas, kabelinė televizija, oro kondicionavimas ir kt. Viešbučio teritorijoje yra restoranas, baras, sporto salė, konferencijų salės ir privati stovėjimo aikštelė.
 6. Hotel Paco Business – Tai keturių žvaigždučių viešbučio, kuris yra įsikūręs Vilniaus centre, netoli Lietuvos nacionalinės dramos teatro. Viešbučio kambariai yra modernūs, elegantiški ir aprūpinti patogumais, tokių kaip nemokamas belaidis internetas, kabelinė televizija, oro kondicionavimas ir kt. Viešbučio teritorijoje yra restoranas, baras, sauna, sporto salė ir konferencijų salės.
 7. Amberton Hotel – Tai keturių žvaigždučių viešbučio, kuris yra įsikūręs Vilniaus senamiestyje, netoli Katedros aikštės. Viešbučio kambariai yra šiuolaikiški ir aprūpinti patogumais, tokių kaip nemokamas belaidis internetas, kabelinė televizija, oro kondicionavimas ir kt. Viešbučio teritorijoje yra restoranas, baras, sauna, sporto salė ir konferencijų salės.
 8. Hotel Narutis – Tai keturių žvaigždučių viešbučio, kuris yra įsikūręs istoriniame Vilniaus senamiestyje. Viešbučio kambariai yra elegantiški ir aprūpinti patogumais, tokių kaip nemokamas belaidis internetas, kabelinė televizija, oro kondicionavimas ir kt. Viešbučio teritorijoje yra restoranas, baras, sauna, pirtis ir masažo kambariai.
 9. Radisson Blu Hotel Lietuva – Tai penkių žvaigždučių viešbučio, kuris yra įsikūręs Vilniaus centre, netoli Neries upės kranto. Viešbučio kambariai yra modernūs, elegantiški ir aprūpinti patogumais, tokių kaip nemokamas belaidis internetas, kabelinė televizija, oro kondicionavimas ir kt. Viešbučio teritorijoje yra restoranas, baras, spa centras, sporto salė ir konferencijų salės.

Taip pat siūlome apžvelgti automobilių nuomos pasiūlymus, trumpalaikei ir ilgalaikei nuomai.

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!