Automobilių Nuoma Į Užsienį

Jei nusprendėte per atostogas vykti automobiliu į užsienį, tačiau dėl vienokių ar kitokių priežasčių nenorite vykti savuoju, tokiu atveju galite rinktis automobilių nuomos į užsienį paslaugą. Atostogos yra toks laikas, kai norisi atitrūkti nuo visų slegiančių darbų ir pasimėgauti ramybe, todėl savojo automobilio paruošimas kelionei gali būti ne pats maloniausias darbas. Tokiu atveju galite rinktis automobilių nuomos į užsienį paslaugą, kurią teikia UAB “Autogrupė”, ir jums nereikės jaudintis dėl automobilio techninio aptarnavimo ir jo paruošimo kelionei.

Pasirinkus automobilį kelionei į užsienį jūs galėsite kontroliuoti kelionės maršrutą ir išvykimo laiką. Laisvalaikio kelionė automobiliu į užsienį – tai yra puiki galimybė pasirinkti kryptį ir objektus, kuriuos norite aplankyti. Taigi, pasirinkę automobilio nuomos į užsienį paslaugą jūs galėsite bet kada sustoti ir grožėtis gamtos vaizdais, be to, galite būti tikri dėl automobilio saugumo. Automobilio nuomos paslaugas teikiančios įmonės, neišimtis ir UAB “Autogrupė”, atsakingai prižiūri automobilių būklę, rūpinasi jų saugumu, ekonomiškumu, todėl nuolat atlieka techninius aptarnavimus, kad Jūsų kelionė būtų komfortiška. Galite rinktis iš itin plataus markių ir klasių automobilių parko.

Kodėl Verta Pasinaudoti Automobilių Nuomos Į Užsienį Paslauga?

  • Lankstumas - galite rinktis automobilį kelionei į bet kokią šalį.
  • Platus pasirinkimas - didelis automobilių modelių ir klasių pasirinkimas.
  • Saugumas - nuolat prižiūrimi automobiliai ir jų būklė.
  • Kainos ir kokybės santykis - geriausias pasiūlymas už Jums priimtiną kainą.

Kas Įskaičiuota Į Automobilio Nuomos Į Užsienį Paslaugą?

  • Automobilio draudimas civiliniu bei KASKO draudimais;
  • Draudiminių įvykių administravimas;
  • Periodinis techninis aptarnavimas;
  • Automobilio valymas periodinių aptarnavimų metu ir paruošimas sezonui.

Rezervuokite dabar!

Pasirinkus UAB “Autogrupė” siūlomą automobilių nuomos į užsienį paslaugą jums nereikės jaudintis dėl automobilio techninio aptarnavimo ir jo paruošimo kelionei.

Kitos paslaugos

Kitos paslaugos

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!