Automobilių Nuoma Oro Uoste

Nuosavas automobilis šiais laikais daugeliui žmonių yra būtinas, tačiau norint nuvykti į svečią šalį, jūs turėtumėte palikti savo automobilį oro uoste. Tai kainuotų nemažas papildomas išlaidas, todėl oro uostuose vis dažniau galima rasti tokią paslaugą, kaip automobilių nuoma. Automobilių nuoma oro uoste gali būti tiek ilgalaikė, tiek ir trumpalaikė, priklausomai nuo kliento poreikių. Automobilio nuoma oro uoste yra geriausias pasirinkimas, nes nereikia mokėti už nuosavo automobilio stovėjimą ir apsaugą oro uosto stovėjimo aikštelėje. Taip pat sutaupote pinigų taksi išlaidoms. Automobilio nuomą oro uoste verta rinktis, kai norisi ne tik sutaupyti, bet ir norisi saugios ir sklandžios kelionės arba kai yra svarbiausia visą dėmesį sutelkti į kelionės tikslą. Automobilio nuomą oro uoste dažnai renkasi tie žmonės, kuriems automobilis reikalingas tik vienai kelionei, t.y. nuvykti į oro uostą arba atskridus iš oro uosto grįžti atgal.

Visiškai nesvarbu, kokiam laikotarpiui yra nuomojamas automobilis, nes svarbiausia yra tai, kad ieškant sau tinkamiausio pasiūlymo, jūs pasirinktumėte optimaliausią variantą, t.y. “Autogrupė” nuomojamus automobilius. “Autogrupė” vertina paslaugų kokybę, todėl automobilis visada būna paruoštas kelionei, visi dokumentai sutvarkomi klientams patogiu būdu, o automobilis sutartu laiku pristatomas į sutartą vietą. “Autogrupė” užtikrina visas saugumo priemones Covid-19 pandemijos metu, todėl automobiliai visada yra paruošiami nuomai, t.y. dezinfekuojami ir išvalomi, kad klientai jaustųsi saugiai.

“Autogrupė” siūlo platų automobilių pasirinkimą, todėl klientai gali rinktis automobilį tiek su mechanine, tiek su automatine pavarų dėže. Be to, “Autogrupė” siūlo įvairių klasių automobilius, todėl savo lūkesčius atitinkantį automobilį ras kiekvienas.

Kodėl verta rinktis “Autogrupė” automobilius nuomai oro uoste:

 • Techniškai tvarkingi automobiliai ir visi reikalingi draudimai.
 • Visada tvarkingi, švarūs ir dezinfekuoti automobiliai.
 • Sutaupote nuosavo automobilio palikimo oro uoste arba taksi išlaidas.
 • Automobilio nuoma bet kuriame Lietuvos, Latvijos ir Estijos oro uoste.
 • Automobilio pristatymas į jūsų pasirinktą vietą, kad sklandžiai ir greitai atvyktumėte į reikiamą oro uostą.
 • Didelis automobilio markių, modelių ir klasių pasirinkimas, todėl net ir turint daug bagažo rasite sau tinkantį variantą.

Automobilio nuomos oro uoste paslaugą apima:

 • Visos automobilių nuomos kainos nurodytos ir skaičiuojamos su PVM.
 • Užsakymo pakeitimams nėra taikomas joks papildomas mokestis.
 • Užsakymo atšaukimas taip pat yra nemokamas.
 • Automobilio pristatymas į pasirinktą vietą, kai vykstate į oro uostą.
 • Automobilio pristatymas į pasirinktą oro uostą, kai parskrendate lėktuvu.

Rezervuokite dabar!

“Autogrupė” automobilių nuoma oro uoste - tai automobilio nuoma bet kuriame Lietuvos, Latvijos ir Estijos oro uoste bei automobilio pristatymas į jūsų pasirinktą vietą, kad sklandžiai ir greitai atvyktumėte į reikiamą oro uostą.

Kitos paslaugos

Kitos paslaugos

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!