Automobilių Nuoma Vilniaus Oro Uoste

Automobilio nuoma Vilniaus oro uoste – tai patogus būdas nuomojamu automobiliu nuvykti į Vilniaus oro uostą arba iš jo į jums reikiamą vietą. Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste gali būti tiek ilgalaikė, tiek ir trumpalaikė, priklausomai nuo kliento poreikių. Tai yra geriausias pasirinkimas, nes nereikia mokėti už nuosavo automobilio stovėjimą ir apsaugą Vilniaus oro uosto stovėjimo aikštelėje. Taip pat sutaupote pinigų taksi išlaidoms, kai jums reikia nuvykti į šį oro uostą. Automobilio nuomą Vilniaus oro uoste verta rinktis, ne tik kai norisi  sutaupyti, bet ir kai norisi sklandžios kelionės. Automobilio nuomą Vilniaus oro uoste dažniausiai renkasi tie žmonės, kuriems automobilis reikalingas tik vienai kelionei, t.y. nuvykti į Vilniaus oro uostą arba atskridus iš šio oro uosto grįžti atgal.

Visiškai nesvarbu, kokiam laikotarpiui yra nuomojamas automobilis, nes svarbiausia yra tai, kad ieškant sau tinkamiausio pasiūlymo, jūs pasirinktumėte optimaliausią variantą, t.y. “Autogrupė” nuomojamus automobilius. “Autogrupė” vertina paslaugų kokybę, todėl automobilis visada būna paruoštas kelionei, visi dokumentai sutvarkomi klientams patogiu būdu, o automobilis sutartu laiku pristatomas į sutartą vietą arba į Vilniaus oro uostą. “Autogrupė” užtikrina visas saugumo priemones Covid-19 pandemijos metu, todėl automobiliai visada yra paruošiami nuomai, t.y. dezinfekuojami ir išvalomi, kad klientai jaustųsi saugiai. “Autogrupė” labai vertina klientų lojalumą, todėl daro viską, kad jie turėtų kuo malonesnę patirtį ir šia paslauga naudotųsi vėl ir vėl.

“Autogrupė” siūlo platų automobilių pasirinkimą, todėl klientai gali rinktis automobilį tiek su mechanine, tiek su automatine pavarų dėže. Be to, “Autogrupė” siūlo įvairių klasių automobilius, todėl savo lūkesčius atitinkantį automobilį ras kiekvienas.

Kodėl verta rinktis “Autogrupė” automobilius nuomai Vilniaus oro uoste:

  • Visada techniškai tvarkingi automobiliai ir visi reikalingi draudimai.
  • Tvarkingi, išvalyti, švarūs ir dezinfekuoti automobiliai.
  • Sutaupote nuosavo automobilio palikimo Vilniaus oro uoste arba taksi paslaugų išlaidas.
  • Didelis automobilio markių, modelių ir klasių pasirinkimas, todėl net ir turint daug bagažo rasite sau tinkantį variantą.
  • “Autogrupė” rūpinasi savo klientais ir stengiasi atitikti visus jų lūkesčius.

Automobilio nuomos oro uoste paslaugą apima:

  • Visos automobilių nuomos kainos nurodytos ir skaičiuojamos su PVM.
  • Užsakymo pakeitimams nėra taikomas joks papildomas mokestis.
  • Užsakymo atšaukimas taip pat yra nemokamas.
  • Automobilio pristatymas į pasirinktą vietą, kai vykstate į Vilniaus oro uostą.
  • Automobilio pristatymas į Vilniaus oro uostą, kai parskrendate lėktuvu.

Rezervuokite dabar!

"Autogrupė" - tai automobilio pristatymas į pasirinktą vietą, kai vykstate į Vilniaus oro uostą, ir automobilio pristatymas į Vilniaus oro uostą, kai parskrendate lėktuvu.

Kitos paslaugos

Kitos paslaugos

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!