Pigi Automobilių Nuoma: Vilnius, Kaunas

Jei radote automobilio nuomos pasiūlymą už 4 eur per parą, gali būti, kad radote pigios automobilių nuomos variantą, tačiau neskubėkite džiaugtis, nes gali būti, kad mokama suma gali išaugti kelis ar net keliasdešimt kartų. Kaip neapsigauti?

Pirmiausia turėtumėte pagalvoti, ar tikrai galima išsinuomoti automobilį už 4 eurus per parą? Atsakymas paprastas: taip, galima, nes yra didelė tikimybė, kad automobilių nuomos įmonės intensyviai varžosi brokerių sąrašuose. Kuo mažesnė yra nuomos kaina, tuo aukštesnėje vietoje bus nuomos įmonė, todėl tuo didesnė tikimybė, kad klientas apsispręs ir pasirinks nuomotoją, kuris siūlo mažiausią kainą. Nes juk kam mokėti daugiau, jei galima mažiau?

Galima pagalvoti, kad pigi automobilių nuoma – nauda ir vairuotojams, ir automobilių nuomos įmonėms, nes juk geriau vienas už kelis eurus išnuomotas ir gatvėmis važinėjantis automobilis, nei tas pats automobilis, užimantis vietą parkinge ir generuojantis nulį pajamų. O tiksliau, nulį pajamų ir dar minusą, nes pvz., kažkam reikia nuo automobilio nuvalyti sniego sluoksnį, o be to, yra tikimybė, kad stovėdamas automobilis greičiau genda, nes rūdija jo detalės.

Tačiau pasirinkę pigią automobilių nuomą, turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą svarbių dalykų:

  • Pirmiausia pasidomėkite nuomotojo atsiliepimais internete, nes žmonės, kurie jausis apgauti, bus tai paviešinę.
  • Antra, skaitykite ir skaitykite automobilio nuomos taisykles ir susipažinkite su dokumentu prieš pasirašydami nuomos sutartį, nes kai kurie automobilių nuomos punktai susigalvoja mokesčius už rūkymą automobilyje, oro uosto mokesčius ar didelius mokesčius už rezervacijos atšaukimą ir pan.
  • Trečia, pasidomėkite, ar nuomotojas taiko toleranciją grąžinant automobilį, tai yra, kiek laiko galite vėluoti ir nemokėti nuomos už papildomą dieną. Standartiškai tai yra viena valanda.
  • Ketvirta, pasitaiko tokių, kurie ima mokestį už atsiskaitymą tam tikro tipo mokėjimo kortele, todėl dar kartą skaitykite nuomos taisykles.
  • Penkta, prieš pradedant važiuoti rekomenduojama nusifotografuoti automobilį iš visų pusių, ypač tas vietas, kuriose matosi įbrėžimai, jei tokių yra, ir dar kartą nufotografuoti jau grąžinus automobilį. Nuotraukos labai padės, jei pasibaigus nuomos laikotarpiui iš jūsų kortelės bus nuskaičiuotos lėšos už automobilio pažeidimus.
  • Ir šešta, svarbiausia – geros emocijos, kurias sukuria aplinka, bendravimas su vadybininkais, interjero spalvos, formos ir net kvapai, nes mes iš tikrųjų mokam pinigus ne už daiktus, o už emocijas ir gerą jausmą.

Pigi automobilių nuoma bus išties pigi, jei automobilį nuomositės iš patikimos automobilių nuomos įmonės ir jums nereikės mokėti papildomų pinigų, nes kaip ten sakoma: “skūpus moka dukart”.

Rezervuokite dabar!

Trumpalaikei nuomai siūlome patikimus, ekonominės, vidutinės, standartinės ir prestižinės klasės dyzelinius bei benzininius automobilius.

Kitos paslaugos

Kitos paslaugos

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!