Pigi Automobilio Nuoma – Vilnius, Kaunas

Norintys išsinuomoti automobilį dažniausiai renkasi trumpalaikės automobilio nuomos paslaugas, ilgalaikės automobilio nuomos paslaugas arba automobilio nuomos su vairuotoju paslaugas. Tačiau visais atvejais labai svarbiu aspektu išlieka kaina. Pageidaujama, kad automobilio nuoma būtų pigi. „Autogrupė“ gali kiekvienam atvejui pasiūlyti tinkamiausią sprendimą, tačiau pigi automobilio nuoma dar ne viskas – reikia žinoti ir kitus aktualius nuomos aspektus, kurie neretai būna svarbesni ir už kainą. Apie tai – toliau šiame straipsnyje.

Ar Automobilį Turiu Grąžinti Su Pilnu Kuro Baku?

Mes stengiamės, kad jums būtų patogu, tad nuomojant automobilį jį pasiimsite pilnu kuro baku. Rūpinamės, kad automobilis būtų visiškai paruoštas kelionei. Šiuolaikinis žmogus iš tiesų labai skuba ir susinervina sužinojęs, kad automobilio bake nėra pakankamai kuro,  o ypač jei skubiai reikia važiuoti pas klientą ar į šventę, tuomet tikrai nesinori gaišti laiko degalinėje. „Autogrupė“ komanda visada pasirūpina šiuo dalyku – nuomojant automobilį paėmimo vietoje jis bus pilnu kuro baku. Logiška, kad grąžinant automobilį norime, kad jis  būtų taip pat paruoštas kitai kelionei ir jį paliktumėte pilnu kuro baku. Bet jeigu važiuodami į stovėjimo aikštelę pamirštate užsukti į degalinę – nereikėtų per daug jaudintis, tereikia informuoti apie tai atsakingus darbuotojus. Bet kokiu atveju automobilis bus patikrintas, o jo kuro bakas – pripildytas, reikalingas kuro kiekis bus apmokėtas iš užstatui paliktų pinigų.

Kokį kurą pilti? Automobilio registracijos dokumentuose yra išskirtas punktas, kuriame parašyta ar automobilis dyzelinio ar benzininio variklio, taip pat ši infomacija dažnai rašoma prie kuro bako papildymo angos. Jei vis dar kyla abejonių – kreipkitės į „Autogrupė“ atstovą, jis atsakys į visus jus dominančius klausimus apie nuomojamą automobilį.

Ar Galima Išsinuomoti Ir Grąžinti Automobilį Skirtinguose Miestuose?

Kartais nutinka netikėtų maršruto pakitimų arba išvykę į kitą miestą neturite galimybės grąžinti automobilio ten, kur jį pasiėmėte. Tokiu atveju automobilio grąžinimo kituose miestuose paslauga yra būtina.  Peržvelgus visų Lietuvoje veikiančių automobilių nuomos kompanijų teikiamas paslaugas – toli gražu ne visose šis patogumas yra siūlomas. Kadangi „Autogrupė“ dirba Vilniuje, Kaune ir Rygoje, tai dažniausiai klientai automobilius palieka šiuose miestuose, tačiau jei jums reikalinga automobilio grąžinimo kitame mieste paslauga – mes tuo pasirūpinsime. Žinoma, tokios papildomos paslaugos yra apmokestinamos, tačiau tai tikrai nėra didelė suma. Stengiamės užtikrinti, kad mūsų teikiama paslauga būtų – pigi automobilių nuoma.

Kaip viską tinkamai atlikti? Suprantama, kad dažniausiai tai neplanuoti pakitimai jūsų kelionėje, tačiau prašome apie jūsų sprendimą palikti automobilį kitame mieste kuo anksčiau informuoti įmonės vadybininką, kad automobilio grąžinimas vyktų sklandžiai ir greitai. Jis suderins visas smulkmenas ir jūs sėkmingai galėsite tęsti kelionę.

Kiek viskas kainuos? Ko gero dažniausiai užduodamas klausimas, ypač tų, kuriuos domina pigi automobilių nuoma. Logiška, kad kiekvienas iš anksto nori žinoti tokių papildomų paslaugų kainas, tačiau vadybininkai tai pasakyti gali tik įvertinę konkrečią situaciją. Viskas priklauso nuo daugelio veiksnių, todėl norėdami sužinoti tikslią paslaugos kainą, geriausia susisiekti su darbuotojais ir jie paskaičiuos tikslią paslaugos kainą. Mes siekiame, kad kiekvienas klientas, kuris planuoja nuomoti automobilį, suprastų, jog bet kada galima skambinti įmonės darbuotojams. Stengiamės kiekvienam klientui pasakyti, kad jeigu kas nutiko kelyje – sugedo automobilis, patekote į avariją ar tiesiog pasikeitė kelionės planai – tai visuomet nesibaimindami apie tai kuo skubiau informuotumėte mus. Išsiaiškinę visą situaciją galėsime profesionaliai patarti ką daryti esamoje situacijoje ir pasiūlysime geriausius sprendimo būdus. Daug metų dirbdami šioje sferoje iš karto matome, jeigu bandoma nuslėpti padarytą žalą. Taigi, norėdami išvengti nesusipratimų bendradarbiaukite su įmonės vadybininkais ir naudokitės aukščiausio lygio paslaugomis.

Ar Jūs Galite Pristatyti Automobilį Man Patogioje Vietoje?

Pigi automobilių nuoma tikrai nereiškia, kad paslauga yra apribota daugybe sąlygų. Automobilio pristatymo paslaugą „Autogrupė“ teikia visoje Lietuvoje ir Latvijoje. Pagal jūsų poreikius galime pristatyti rezervuotą automobilį į norimą vietą už papildomą mokestį. Norėdami sužinoti tikslią paslaugos kainą, susisiekite su įmonės darbuotojais ir jie jums paskaičiuos, kiek tokia paslauga kainuos. Suma priklauo nuo to, kiek toli nuo automobilių stovėjimo aikštelės yra jūsų nurodytas adresas. Rinkdamiesi šią paslaugą jūs taupote savo laiką.

Kam reikalinga tokia paslauga? Ji naudinga tuomet, kai neturite laiko ar galimybės pasiimti automobilio iš nuomos punkto aikštelės. Labai patogu ir naudinga, kai automobilis, jūsų nurodytu laiku, yra pristatomas prie jūsų namų ar darbo. Aišku, norint užsisakyti tokią paslaugą, turite įspėti vadybininkus iš anksto.

Užsisakant PREMIUM paslaugas, klientai vertina savo laiką ir patogumą labiau už pinigus, išleistus už pristatymą. Automobilių nuomos paslauga dažniausiai nėra kiekvieną dieną įsigyjama paslauga, tad kartais galima sau leisti tokią patogią opciją!

Ką Daryti Jei Išnuomotas Automobilis Sugenda?

Vairuotojai puikiai žino, kad nebūna kelionių be nuotykių. Didesni ar mažesni nesklandumai kartais iškyla. Dažniausiai tokios problemos atsiranda tuomet, kai mažiausiai to tikimasi, net ir naujas automobilis gali sugesti. Tačiau rimtos automobilių nuomos kompanijos tokias problemas sprendžia greitai ir klientai lieka patenkinti. Aišku, tenka sugaišti dalį brangaus savo laiko, tačiau gera žinoti, kad net ir menkiausios problemos bus išspręstos. „Autogrupė“ atkreipia savo klientų dėmesį į tai, kad atsitikus bet kokiam įvykiui, kuo skubiau skambintumėte vadybininkui. Jis išsiaiškins situaciją ir operatyviai išspręs problemą. Jeigu tai smulkus gedimas, tai į jūsų vietą atvyks profesionalūs meistrai ir viską sutaisys. Jeigu gedimo lengvai nepavyksta pašalinti ir automobilis reikalauja nuodugnesnės apžiūros, jis keliauja į autoservisą, o jūs gaunate pakaitinį automobilį.

Ko gero visiems kyla klausimas ar tai papildomai kainuoja? Ne, papildomai mokėti nereikės, jeigu automobilis sugedo ne dėl jūsų kaltės. Be to, mes visuomet stengiamės užtikrinti, kad būtų pigi automobilių nuoma. Automobiliai yra nuolat prižiūrimi, nes bendradarbiaujame su specializuotais autoservisais. Tačiau, kad ir koks geras automobilis bebūtų, niekada negali žinoti, kada jis nustebins vairuotoją.

Dažniausiai pasitaikantys automobilio gedimai – lempučių perdegimas, valytuvų gedimas, generatoriaus gedimai. Kartais būna, kad sugenda ir rimtesnės automobilio dalys, tokios kaip pavarų dėžė. Tačiau, kaip jau minėjome, dėl bet kokio automobilio gedimo nereikia jaudintis. Viską sutaisysime. Dirbame ilgus metus ir turime didelį automobilių parką, todėl problemų sprendimams esame visuomet pasiruošę. Esant būtinybei pakaitinis automobilis bus pristatytas kuo greičiau, o tai papildomai jums nieko nekainuos.  Mūsų įmonė rūpinasi klientų patogumu ir gerove, todėl greitai ir operatyviai sprendžiame visas problemas susijusias su automobilių nuoma.

Pigi automobilių nuoma – tai, ką galime pasiūlyti savo klientams, norintiems kiek įmanoma daugiau sutaupyti ar neturintiems galimybės už automobilio nuomos paslaugas mokėti daug.

Panašūs straipsniai

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!