Automobilio Nuoma Mėnesiui: Vilnius ir Kaunas

Automobilio nuoma mėnesiui – tai ilgalaikės automobilio nuomos paslauga. Ką būtina žinoti, prieš pasirenkant automobilio nuomą mėnesiui? Pateikiame svarbiausius klausimus ir atsakymus.

Kaip Galima Išsinuomoti Automobilį? Ar Galima Jį Rezervuoti Internetu?

Šiuolaikiniame pasaulyje išsinuomoti automobilį yra itin paprasta. Tai galima padaryti naudojantis išmaniuoju telefonu arba kompiuteriu. Tereikia internetinėje svetainėje www.autogrupe.lt išsirinkti norimą automobilį, pasirinkti kokiu laikotarpiu norėsite nuomoti automobilį ir rezervuoti jį. Siekdami, kad klientai rezervavimo procesą atliktų kuo paprasčiau rekomenduojame skubantiems tiesiog susisiekti su „Autogrupė“ komanda telefonu: +370 609 77888 (Vilniuje) arba +370 64 44955 (Kaune). Taip pat galite parašyti laišką elektroniniu paštu – [email protected]. Dirbame jau ne vienerius metus, todėl suprantame, kad kiekvienam klientui reikia operatyvaus ir greito aptarnavimo.

Ką reikia žinoti, prieš rezervuojat automobilį? Svetainėje www.autogrupe.lt pateikiamas gana platus automobilių asortimentas, todėl naujiems klientams dažnai būna sunku išsirinkti tinkamiausią variantą. Atsižvelgdami į klientų poreikius, automobilių nuomos rezervavimo sistemą nuolatos optimizuojame. Stebime svetainės lankytojus, atliekame apklausas ir pagal tai pateikiame duomenis internetinėje svetainėje. Rezervuojant automobilį labai lengva pasirinkti, kokios klasės transporto priemonė jums reikalinga. Galimi tokie variantai: ekonominė klasė, vidutinė klasė, standartinė klasė, prestižinė klasė, minivenai ir visureigiai. Kiekvienas klientas suras sau tinkamiausią automobilį ir jį galės lengvai išsinuomoti.

Automobilio Rezervacija Pildant Anketą

Viskas sukurta klientų patogumui. Internetinėje svetainėje lengvai rasite rezervacijos formą – ji padeda greitai išsirinkti norimą automobilį, įvesti laikotarpį, kuriuo nuomosite jums patinkantį automobilį. Kaip jau minėjome, galite rinktis iš didelio asortimento, kuris yra nuolat atnaujinamas. Šioje rezervacijos sistemoje taip pat turite nurodyti vietas, kurioje norėsite pasiimti automobilį ir jį grąžinti, pasibaigus nuomos laikotarpiui. Aišku, kad daugeliui klientų reikia ir papildomų priedų. Dažniausiai klientai užsisako navigacinę įrangą bei vaikišką kėdutę. Statistika rodo, jog vis dažniau automobilius nuomoja šeimos su vaikais.

Siekdami patenkinti klientų poreikius, savo atstovybes turime: Vilniuje, Kaune ir Rygoje. Taigi, nepamirškite, kad norėdami išsinuomoti automobilį, tai galite padaryti labai paprastai. Skambindami telefonu, rašydami elektroninį laišką ar tiesiog užpildę rezervacijos formą. Viskas sukurta kliento patogumui, todėl automobilio nuoma bus nesudėtinga. Svarbu žinoti, kad jeigu negalite išsirinkti tinkamo automobilio ar susidūrėte su kitais sunkumais  visuomet galite skambinti ir mūsų įmonės atstovai padės išspręsti kilusius nesklandumus.

Kaip Įsitikinti, Kad Mano Rezervacija Patvirtinta?

Automobilio nuoma mėnesiui ar bet kuriam kitam laikotarpiui reikalauja rezervacijos, todėl internetinėje svetainėje išsirinkę automobilį užpildykite rezervacijos formą. Stengdamiesi, kad klientus patvirtinimo informacija pasiektų operatyviai, juos informuojame el. paštu arba telefonu. Dažnu atveju elektroniniu paštu jūs gausite oficialų patvirtinimą, kad rezervacija atlikta sėkmingai.

Kada Gali Prireikti Atlikti Avansinį Apmokėjimą Ilgalaikei Automobilio Rezervacijai?

Esame numatę tam tikrus atvejus, kada dėl savo klientų ar savo pačių saugumo, galime paprašyti atlikti avansinį mokėjimą ilgalaikei automobilio rezervacijai. Kiekvieną atvejį vertiname individualiai, tačiau itin atidžiai vertiname tuos atvejus, kai klientas yra naujas ir mes visiškai neturime kliento mokėjimo istorijos arba kliento važiavimo įpročiai staiga pasikeitė (visos kelionės buvo trumpalaikės ir mažomis sumomis, o dabar automobilis naudojamas ilgam laikui).

Taip pat galime prašyti atlikti avansinį apmokėjimą ilgalaikei automobilio rezervacijai, kai kliento kreditingumas yra labai prastas ir kyla nemenka rizika arba kai jei klientui nepakako lėšų atsiskaitymui (galime prašyti palikti automobilį).

Ilgalaikės Automobilio Nuomos Paslaugos Juridiniams Ir Fiziniams Asmenims – Skiriasi

Automobilio nuoma mėnesiui arba bet kuriam kitam laikotarpiui gali būti aktuali tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Tačiau sąlygos gali šiek tiek skirtis. Iš tiesų ilgalaikė automobilio nuoma fiziniams asmenims nesiskiria nuo trumpalaikės automobilių nuomos privalumų atžvilgiu – nes visais atvejais su nuomos paslauga klientas gauna draudimą, pasirūpinama automobilio degalais, tvarka ir t. t. Be to, automobiliu galima naudotis neribotai, kol visi atsiskaitymai vykdomi laiku.  

Fiziniai asmenys, užsisakydami ilgalaikės automobilio nuomos paslaugas, taip pat gaus tokius pat privalumus, kaip ir juridiniai asmenys.  Fiziniams asmenims suteikiame galimybę automobiliu naudotis mėnesį, o vėliau, jei reikia, paslaugos sutartį pratęsti. Šiuo atveju irgi gali pasitaikyti atvejų, kai dėl tam tikrų priežasčių prašysime atlikti išankstinį automobilio rezervacijos apmokėjimą.

Mūsų klientai, kurie automobilius nuomojasi verslo tikslais ar įmonei, dažnai klausia, ar gali ilgalaikei nuomai rinktis kelis automobilius. Tai atsakome – taip, iš mūsų plataus transporto priemonių asortimento fiziniai asmenys gali nuomotis tiek automobilių, kiek jiems reikia. Tik tuos atvejus, jei įmonė nori apmokėti automobilio nuomą kelis mėnesius į priekį – svarstome individualiai. Sąskaita įmonėms už ilgalaikę nuomą išrašoma iškart už visą naudojimosi automobiliu periodą ir įtraukiamą į tą mėnesį, kurio metu rezervacija bus pabaigta.

Dirbame vardan savo klientų patogumo. Viskas, ką reikia padaryti – išsirinkti automobilį, užpildyti rezervacijos formą, gauti patvirtinimą, sulaukti kelionės datos ir gero kelio!

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!