Automobilių Nuoma Vestuvėms

Neabejojame, kad savo išskirtinei šventei – vestuvėms – norite kuo įspūdingesnio, išskirtinesnio ir komfortiškesnio automobilio. Tačiau tokių švenčių pasiruošimo metu būna daugybė reikalų, todėl automobilio išsirinkimui skiriama mažiau dėmesio. Kartais pataikoma išsirinkti tinkantį variantą, o kartais pasirinkimas nuvilia. Kad taip nenutiktų – pristatome automobilių nuomos vestuvėms vadovą ir tikime, kad jis padės lengviau pasinaudoti automobilių nuomos vestuvėms paslauga bei leis patirti džiaugsmingą kelionę.

Ką Reikia Įvertinti, Prieš Užsakant Automobilio Nuomą Vestuvėms?

Vestuvių automobilių nuoma iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas dalykas, tačiau reiktų atsižvelgti į kelis bendrus veiksnius, kurie yra labai svarbūs pasirinkimui:

 1. Automobilio dydis. Jaunavedžiai turi iš anksto apgalvoti ir numatyti žmonių, kurie važiuos išsinuomotu automobiliu, skaičių.
 2. Automobilių nuomos vestuvėms laikas (trukmė). Automobilio nuomos kaina priklauso nuo to, kiek laiko jis bus pas klientą, neatsižvelgiant į tai, ar automobilis yra eksploatuojamas, ar stovi vietoje.
 3. Automobilio dizainas ir išvaizda. Tai labai svarbus veiksnys, nes jaunavedžiai turėtų pasirinkti automobilio modelį ir spalvą, atitinkančią jų šventės temą ir stilių. Kai įmonės, teikiančios automobilių nuomos paslaugas, turi platų transporto priemonių asortimentą, išsirinkti tai, kas tinkamiausia – nesunku. „Autogrupė“ didžiuojasi dideliu automobilių parku ir patenkintais klientas, kurie randa tai, kas jiems labai patinka.
 4. Įmonės, teikiančios automobilių nuomos paslaugas,  patikimumas. Dalis vestuvių sėkmės priklausys nuo pasirinktos automobilių nuomos įmonės. Taisyklės ir sąlygos turėtų būti aiškios, rašytinės ir abiejų šalių pasirašytos, kad būtų užtikrinta kokybiška paslauga. Klientai visada turėtų patikrinti įmonės sąžiningumą ir atsakomybę. „Autogrupė“ drąsiai veikia automobilių nuomos rinkoje, nes jau ne vienerius metus sėkmingai tenkina klientų poreikius ir sulaukia jų sugrįžtančių. Mes neabejojame, kad automobilių nuoma vestuvėms – tai paslauga, kurią verta užsisakyti pas mus.
 5. Kaina. Tai beveik visais atvejais yra lemiamas faktorius nuomojant automobilį. Jaunavedžiams rekomenduojama visada palyginti kainas ir įskaičiuotas paslaugas, kad galėtų įsigyti nuomos paslaugą pagal savo poreikius ir biudžetą.

Klausimai, Kuriuos Jaunavedžiai Turėtų Apsvarstyti Ir Išsiaiškinti Prieš Įsigydami Automobilių Nuomos Vestuvėms paslaugą

Kad palengvintume klientų pasirinkimą, patariame visada sužinoti atsakymus į esminius klausimus. Kad būtų lengviau priimti galutinį sprendimą:

 • Koks automobilio modelis tinkamiausias mūsų vestuvių temai ir tipui?
 • Ar yra alternatyvus ir pigesnis automobilio modelis nei mūsų pirmasis pasirinkimas?
 • Kiek valandų naudosimės automobiliu?
 • Ar yra būdas sutrumpinti automobilio eksploatavimo laiką?
 • Koks papildomas mokestis taikomas viršijus sutartą nuomos laiką?
 • Ar automobilis bus reikalingas ir naudojamas tik nuotakai ir jaunikiams? Ar ir kitiems vestuvių svečiams?
 • Ar automobilių nuomos paslaugas teikianti įmonė gali papuošti automobilį?
 • Kiek kainuoja automobilio papuošimo paslauga?
 • Ar nuomos kompanija leidžia klientams iš anksto apžiūrėti patinkantį automobilį?
 • Ar nuomos kainos keičiasi atostogų, savaitgalių ar tam tikro sezono metu?
 • Kaip greitai reikia rezervuoti automobilį ir sumokėti pradinį įnašą (avansą)?
 • Kokius mokėjimo būdus priima nuomos kompanija?

Tai labai svarbūs klausimai, kurie svarbūs užsakant automobilių nuomą vestuvėms. Kartais patiems jaunavedžiams rasti atsakymus būna sunku, tačiau mūsų „Autogrupė“ komanda yra ne tik pasiruošusi atsakyti į visus jus dominančius klausimus, bet ir pasiūlyti automobilio nuomos su vairuotoju paslaugą – tai leis mėgautis švente ir nesirūpinti dėl ypatingos dienos kelionių ir maršrutų.

Aktualu Žinoti

Limuzino paklausa vestuvių šventėms jau yra pradėjusi mažėti. Jaunavedžiai atranda daugybę kitų būdų ir galimybių, neretai atsisakydami tradicinių baltų limuzinų. Pavyzdžiui, spalvingas senesnio modelio „Volkswagen“ gali būti puikus pasirinkimas žaismingoms vestuvėms, o BMW kabrioletas puikiai tiks jaunatviškoms poroms.

Jeigu planuojate vestuvių vakarėlį, apsvarstykite galimybę išsinuomoti dvi transporto priemones: mažą jums (jaunavedžiams) ir didesnę – jūsų vestuvių vakarėliui. Galite išsinuomoti ir išskirtinai mažą transporto priemonę, skirtą vežti tik labai svarbius svečius, tokius kaip jūsų tėvai ar seneliai. Tuo tarpu jūs su draugais galite rinktis didesnę, talpesnę transporto priemonę. Nuomokitės automobilius tik tiek, kiek juos naudosite.

Automobilį vestuvėms rezervuokite asmeniškai. Galite teirautis internetu arba telefonu, tačiau įsitikinkite, kad rezervaciją atlikote. Tai leis jums ne tik pamatyti automobilį, bet ir žinoti, kad jis yra geros būklės, tvarkingas ir tinkamas vestuvių šventei.  Kitaip tariant, tai padės išvengti nemalonių netikėtumų, kurie vėliau gali priversti apgailestauti dėl savo pasirinkimo.

Pasidomėkite, ar automobilyje galėsite naudoti kompaktinį diską ar USB raktą (atmintuką), kad galėtumėte sukurti šventinę nuotaiką. Mėgstamos dainos ne tik pakels nuotaiką, bet ir nuramins svarbiausią gyvenimo dieną. Nepamirškite sukurti grojaraščio ir savo svečiams, jei jie važiuos su kita nuomota transporto priemone – tai leis jiems dar linksmiau nusiteikti vakarėliui.

Automobilio nuoma vestuvėms visiškai ne problema ir jokio galvos skausmo nekelianti užduotis, jei patikėta gerą reputaciją turinčiai įmonei, galinčiai atsakyti į visus rūpimus klausimus ir pasiūlyti optimaliausią automobilio nuomos variantą. „Autogrupė“ – gali pasiūlyti kiekvienam tinkamiausią automobilio nuomos vestuvėms paslaugą.

 

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!