Bmw Nuoma Vestuvėms

Automobilių nuoma vestuvėms – aktuali daugumai jaunavedžių, kurie nori įsimintinos, komfortiškos ir įspūdingos kelionės svarbiausią savo gyvenimo dieną. Anksčiau vienas populiariausių pasirinkimų buvo limuzinas, ne tik jaunuosius ir jų artimuosius veždavęs į bažnyčią, bet ir dalyvaudavęs vestuvių fotosesijose. Dabar labai dažnai ieškoma paprastesnių, bet nei kiek ne prastesnių (ir ne pigesnių) automobilių variantų. Labai mėgstamas pasirinkimas – BMW nuoma. Ir tas pasirinkimas gali apimti daugybę BMW automobilių modelių.

Kuo Ypatinga BMW Nuoma Vestuvėms?

Neabejojame, kad rinkdamiesi automobilį savo vestuvėms svarstote apie įvairius automobilių variantus, peržiūrite daugybę automobilių modelių, domitės kitų rekomendacijomis, kol galiausiai apsisprendžiate. Ir tas apsisprendimas neretai būna BMW automobilis. BMW nuoma vestuvėms tapo tokia populiari dėl to, kad šie automobiliai puikiai dera prie bet kokios vestuvių tematikos, automobiliai atrodo skoningai, stilingai ir patraukliai, sukuria prabangos įvaizdį ir netgi pačiai šventei suteikia dar daugiau žavesio, charizmos.

BMW nuoma vestuvėms – tai komfortiškas ir elegantiškas būdas keliauti į didžiausią gyvenimo šventę. BMW nuoma vestuvėms reikalinga ne tik kelionei (į bažnyčią, į fotosesiją, į šventę ir t. t.), bet ir gali būti puikus atributas vestuvinėms nuotraukoms. Kelionė pasirinkto BMW modelio automobiliu ypatingą dieną leis pamiršti visus rūpesčius ir atsipalaiduoti. O jei su BMW nuomos paslauga dar pasirinksite ir asmeninio profesionalaus vairuotojo paslaugą – jis užtikrins tiek jūsų saugumą, tiek geriausias kelionės akimirkas. Dauguma automobilių nuomos paslaugas siūlančių įmonių leidžia rinktis iš kelių paslaugų rūšių, viena iš jų – pasirinkto automobilio nuoma su vairuotoju.

Taip pat BMW puikiai derės prie kiekvienos kartu pasirinktos transporto priemonės Jūsų vestuvėse (jei nuspręstumėte imti papildomas transporto priemones savo artimiesiems ir šventėje dalyvaujantiems svečiams). Bet kuris transporto derinys, kai šalia bus BMW automobilis, atrodys patraukliai ir skoningai.  Todėl drąsiai galite patikėti savo vestuvių šventės akimirkas BMW modeliams ir mėgautis kelionėmis šią ypatingą gyvenimo dieną.

BMW Nuoma Vestuvėms Negalima Be Užstato

Labai svarbus aspektas yra tai, kad nuomojant BMW ar bet kokį kitą automobilį bus reikalingas užstatas. Jo dydis priklauso nuo to, kokios klasės automobilį išsirinksite. Ne paslaptis, kad renkantis prestižinės klasės automobilius (pavyzdžiui, BMW) bus reikalingas didesnis užstatas, nei renkantis ekonominės klasės automobilius. Tad reiktų nusiteikti, kad BMW nuoma vestuvėms nebus pigiausias galimas pasirinkimas. Dažnas klientų klausimas, kokia bus tiksli užstato suma, tačiau konkretaus atsakymo nėra, nes kaina priklauso nuo jūsų turimo vairuotojo stažo, amžiaus ir pan. Kitaip tariant, kaina nustatoma kiekvienu atveju individualiai.

Automobilio užstatas yra reikalingas, jeigu iškiltų kokių nenumatytų problemų. Jas dažniausiai sukelia neatsakingi klientai, kurie ir skatina automobilių nuomos įmones reikalauti užstato. Įvairios automobilių nuomos kompanijos nustato skirtingas užstato sumas, tačiau paprastai net ir išsirinkus prestižinės klasės automobilį, nereikės sumokėti kelių tūkstančių eurų. Įmonės yra orientuotos į kuo didesnius klientų srautus ir patenkintus jų automobilių nuomos poreikius.

Tikrai ne visi klientai noriai palieką užstatą, taip yra todėl, kad viešojoje erdvėje sklando daugybė istorijų, kai klientus nuskriaudė automobilių nuomą teikianti įmonė – negrąžino palikto užstato. Negalime paneigti – rinkoje veikia daug įmonių, tarp kurių tikrai gali būti neskaidriai dirbančių kompanijų, kurios gali piktnaudžiauti klientų patiklumu, todėl prieš pasirinkdami nuomos paslaugos tiekėją pasidomėkite jo reputacija.

Kiekviena automobilių nuomos kompanija turėtų informuoti visus klientus, kad užstatas, kuris imamas nuomojant automobilį yra grąžinamas tuomet, kada baigiasi nuomos terminas. Grąžindamas tvarkingą automobilį pilnu kuro baku, tuo pačiu metu klientas atgaus ir užstatą. Dalis klientų galvoja, kad užstatas nėra grąžinamas ir jis tiesiog įskaičiuojamas į nuomos kainą, bet taip nėra. Užstato pinigai reikalingi tam, kad būtų galima padengti smulkias išlaidas, kurios gali atsirasti dėl kliento kaltės. Visi nuomojami automobiliai yra drausti, tad jei padarėte avariją, nepanikuokite. Svarbiausia kuo skubiau apie tai pranešti kompanijai ir įmonės atstovai nurodys kaip elgtis atitinkamoje situacijoje.

Jeigu norite, kad BMW nuoma vestuvėms būtų kuo komfortiškesnė, rinkitės automobilio nuomą su vairuotoju. Tokiais atvejais, nebūsite atsakingi už kelionę ir viskas ką reikės padaryti – tik sumokėti už paslaugą iš anksto numatytą sumą (įvertinus nuomos laikotarpį ir kitus specialius pageidavimus, jei tokių turėsite).

Tiesa, pasirinkus BMW nuomą vestuvėms, būtina viena sąlyga – atidžiai patikrinkite, ar automobilio rezervacija buvo patvirtinta. Automobilių nuomos paslaugas teikiančios įmonės internetinėje svetainėje išsirinkę automobilį užpildykite rezervacijos formą. Stengdamiesi, kad klientus patvirtinimo informacija pasiektų operatyviai, automobilius nuomojančios įmonės juos informuoja el. paštu arba telefonu. Dažnu atveju elektroniniu paštu jūs gausite oficialų patvirtinimą, kad rezervacija atlikta sėkmingai.

Taigi, išsirinkite automobilį, užpildykite rezervacijos formą, gaukite patvirtinimą, sulaukite kelionės datos ir mėgaukitės kelione! BMW nuoma vestuvėms – išties paslauga tiems, kurie mėgsta išskirtinumą ir nori patirti daug gerų emocijų.

 

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!