Galingų Automobilių Nuoma

Į mus besikreipiantys klientai neretai domisi galingų automobilių nuoma, todėl išgirdę tokį prašymą, jau suprantame, kad bus reikalingas labai greitas, lengvai valdomas, praktiškas, patogus ir su ne itin dideliais eksploatacijos kaštais automobilis. Iš tiesų kiekviena mūsų siūloma transporto priemonių kategorija turi galingų automobilių, o kad būtų lengviau išsirinkti – pateikiame viską, ką galime pasiūlyti.

Automobilių Nuoma: Kokią Klasę Rinktis?

Mini klasės automobiliai. Jie nėra priskiriami prie galingų automobilių nuomos paslaugos, nes tokių automobilių variklis paprastai būna nestiprus, automobilis turi nuo dviejų iki penkių sėdimų vietų, pasižymi mažomis degalų sąnaudomis (apie 4–5 l). Puikiai tinka neilgai poros kelionei. Populiariausi šios klasės automobiliai – Mini Cooper, Fiat 500, Ford Ka ir t. t.

Ekonominės klasės automobiliai. Jie irgi nėra dideli, tačiau turi penkias sėdimas vietas. Sunaudoja nedaug degalų (apie 5-6 l). Tarp šios klasės transporto priemonių sunku rasti galingų automobilių, tačiau gerai paieškojus – įmanoma. Populiariausi ekonominės klasės pasirinkimai – VW Polo, Ford Fiesta, Opel Corsa, Toyota Yaris ir t. t.

Kompaktinės klasės automobiliai. Dažniausias šios kategorijos atstovas – hečbekas. Kompaktinės klasės automobiliai tiek savo dydžiu, tiek degalų sąnaudomis (apie 5-6 l) būna labai panašūs į ekonominės klasės automobilius. Gerai paieškojus galingų automobilių nuoma tarp šios kategorijos transporto priemonių išties galima. Populiariausi kompaktinės klasės automobiliai – Ford Focus, Renault Megane, VW Golf ir t. t.

Standartinės klasės automobiliai. Tai talpūs ir patogūs, keturių arba penkių sėdimų vietų automobiliai, kurių degalų sąnaudos siekia apie 6-7 l. Su šiuo automobiliu drąsiai galima leistis į tolimesnes keliones, ypač pasirinkus galingo automobilio nuomą. Populiariausi standartinės klasės automobiliai – Skoda Octavia, Opel Insignia ir t. t.

Vidutinės klasės automobiliai. Jie pakankamai dideli, erdvūs ir vidutiniškai suvartoja apie 6–7 l degalų. Paklausiausi šios kategorijos atstovai – universalai, kuriuose būnant galima jaustis komfortiškai ir saugiai leistis į ilgesnę kelionę. Vidutinė klasė suteikia galimybę pasirinkti galingų automobilių nuomą. Populiariausi vidutinės klasės automobiliai – BMV 5 Series, Honda Accord ir t. t.

Prestižinės klasės automobiliai. Tai prabangūs, itin komfortiški, patogiai valdomi automobiliai. Jų išskirtinumas slypi jų komplektacijoje, ypač stipriuose ir galinguose varikliuose. Tačiau šie automobiliai sunaudoja daugiau degalų už kitų klasių automobilius – apie 9–10 l. Ieškantys labai galingų automobilių nuomos, žiūrėti turėtų būtent į prestižinės klasės automobilius. Populiariausi prestižinės klasės automobiliai – Mercedes-Benz, Jaguar, Audi A8 ir t. t.

Minivenai. Šiai automobilių klasei priskiriamos transporto priemonės, kurios turi septynias sėdimas vietas, todėl puikiai tinka šeimos kelionėms. Automobilių varikliai neretai yra stipresni nei standartinės klasės automobilių, todėl būdingos didesnės degalų sąnaudos (apie 8-10 l). Tačiau tie, kurie naudojasi minivenais teigia, kad jų mažesnį ekonomiškumą kompensuoja suteikiamas komfortas. Automobiliai erdvūs ir patogūs, gali būti pasirenkami, kai ieškoma galingų automobilių nuomos. Populiariausi minivenų pasirinkimai – Ford Galaxy, Citroen Grand C4 Picasso, Opel Zafira ir t. t.

Visureigiai. Šios kategorijos automobiliai neabejotinai tiks tiems, kuriuos domina galingų automobilių nuoma. Visureigiai paprastai turi penkias sėdimas vietas, jie yra komfortiški ir jų varikliai galingi. Vidutiniškos degalų sąnaudos – apie 9-12 l. Visureigius renkasi tie, kurie mėgsta erdvius automobilius. Populiariausi visureigių pasirinkimai – BMW X5, Audi Q5, Honda CRV ir t. t.

Dar būtų galima išskirti atskirą automobilių kategoriją – kabrioletus. Tai geriausias pasirinkimas vasaros kelionėms. Kabrioletų variklio galingumas ir kuro sąnaudos priklauso nuo automobilio rūšies: galima rinktis mažesnius ir silpnesnius arba didesnius ir galingesnius. Jeigu jus domina galingų automobilių nuoma, kabrioletai gali pateisinti jūsų lūkesčius. Populiariausi šios automobilių klasės pasirinkimai –  Audi TT Convertible, Mercedes E Class Cabriolet ir t. t.

Iš tiesų galingų automobilių nuoma – paklausi paslauga, tačiau norėdami išsirinkti tai, kas labiausiai tinka ir patinka jūsų asmenybei, turėtumėte peržiūrėti visus mūsų transporto priemonių parko pasiūlymus. Kilus klausimams – mes visada pasirengę atsakyti, padėti ir suteikti geriausią automobilio nuomos paslaugą.

Ką reikia žinoti, prieš rezervuojat automobilį? Svetainėje www.autogrupe.lt pateikiamas ne vienas automobilis, todėl naujiems klientams gana dažnai būna sunku išsirinkti tinkamiausią variantą. Atsižvelgdami į klientų poreikius, automobilių nuomos rezervavimo sistemą nuolatos optimizuojame. Stebime svetainės lankytojus, atliekame apklausas ir pagal tai pateikiame duomenis internetinėje svetainėje. Rezervuojant automobilį labai lengva pasirinkti, kokios klasės transporto priemonė jums reikalinga. Neabejojame, kad kiekvienas klientas suras sau tinkamiausią automobilį ir jį galės lengvai išsinuomoti.

Jeigu mūsų asortimente jau radote patikusį automobilį, jį išsinuomoti yra itin paprasta. Tai galima padaryti naudojantis išmaniuoju telefonu arba kompiuteriu. Internetinėje svetainėje www.autogrupe.lt išsirenkate norimą automobilį, pasirenkate kokiu laikotarpiu norėsite nuomoti automobilį ir rezervuojate jį. Siekdami, kad klientai rezervavimo procesą atliktų kuo paprasčiau rekomenduojame skubantiems tiesiog susisiekti telefonu: +370 609 77888 (Vilniuje) ir +370 64 44955 (Kaune). Taip pat galite parašyti laišką elektroniniu paštu – [email protected]. Dirbame jau ne vienerius metus, todėl suprantame, kad kiekvienam klientui reikia operatyvaus ir greito aptarnavimo.

 

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!