Išskirtinių Automobilių Nuoma

Išskirtinių automobilių nuoma pasirenkama tais atvejais, kai norima didelio įspūdžio ar efekto. Jie dažniausiai pasirenkami išskirtinėms ir įsimintinoms šventėms. „Autogrupė“ siūlo išskirtinių automobilių nuomą ir kartu pristato vieną iš aktualiausių klausimų – išskirtinių automobilių nuomos kainas ir mokesčius.

Kokiais Būdais Galiu Atsiskaityti Už Automobilio Nuomą?

išskirtinių automobilių nuomos paslaugas, kaip ir už bet kokių kitų automobilių nuomą, galima atsiskaityti trimis būdais – grynaisiais pinigais, banko kortele arba bankiniu pavedimu. Niekam ne paslaptis, kad ne visos automobilių nuomos kompanijos gali pasiūlyti lanksčius apmokėjimo būdus. Taip yra todėl, kad norint pateikti klientams aukšto lygio paslaugas, reikia nemažai investuoti, t. y. reikalinga speciali mobili įranga, kuri galėtų priimti atsiskaitymus banko kortelėmis. „Autogrupė“ komanda rūpinasi savo klientų patogumu ir užtikrina sklandų atsiskaitymą bankinėmis kortelėmis. Žinoma, jei jums patogu, galite rinktis apmokėjimą grynaisiais pinigais ar bankiniu pavedimu.

Kiekvienas klientas turi žinoti, kad rimtai į savo veiklą žiūrinčios kompanijos pasirūpina savo klientais ir siūlo įvairius paslaugų apmokėjimo būdus. Mes, stengdamiesi prisitaikyti prie kliento poreikių ir pasirūpinti patogumu, užtikriname sklandžius ir greitus atsiskaitymus jūsų pasirinktu būdu.

Ar Yra Imamas Užstatas? Kada Jį Grąžinate?

Išskirtinių automobilių nuoma turi vieną labai svarbų aspektą – nuomojant automobilį bus reikalingas užstatas. Jo dydis priklauso nuo to, kokios klasės automobilį išsirinksite. Renkantis prestižinės klasės ar išskirtinius automobilius bus reikalingas didesnis užstatas, nei renkantis ekonominės klasės automobilius. Dažnas klientų klausimas, kokia bus tiksli užstato suma? Tai priklauso nuo individualios situacijos, t. y. nuo kliento turimo vairuotojo stažo, amžiaus ir pan., tačiau dažniausiai užstato suma svyruoja nuo 150 Eur iki 300 Eur.

Deja, ne visi klientai noriai palieką užstatą, nes viešojoje erdvėje galima nesunkiai rasti vairuotojų istorijų apie tai, jog paliktas užstatas nebuvo grąžintas. Aišku, negalime neigti, kad yra tokių kompanijų, kurios gali piktnaudžiauti, todėl prieš pasirinkdami paslaugos tiekėją pasidomėkite jo reputacija.

Automobilio užstatas yra reikalingas, jeigu iškiltų nenumatytų problemų. Jas dažniausiai sukelia neatsakingi klientai, kurie ir skatina automobilių nuomos įmones reikalauti užstato. Įvairios automobilių nuomos kompanijos nustato skirtingas užstato sumas. Kaip jau minėjome, mūsų nustatyta užstato suma nėra didelė. Net ir išskirtinių automobilių nuomos kaina tikrai nesiekia kelių tūkstančių eurų. Norintiems palikti užstatą bankine kortele, taip pat turime ką pasiūlyti – pinigus sąskaitoje įšaldome tol, kol baigiasi išskirtinio automobilio nuomos sutarties terminas.

Kiekviena automobilių nuomos kompanija turėtų informuoti savo klientus, kad užstatas, kuris imamas nuomojant automobilį, yra grąžinamas tuomet, kada baigiasi nuomos terminas. Atiduodami tvarkingą automobilį pilnu kuro baku, tuo pačiu metu atsiimsite ir užstato pinigus. Dalis klientų galvoja, kad užstatas nėra grąžinamas ir jis tiesiog įskaičiuojamas į nuomos kainą, bet taip nėra. Užstato pinigai reikalingi tam, kad būtų galima padengti smulkias išlaidas, kurios atsiranda dėl kliento kaltės. Visi nuomojami automobiliai yra drausti, tad jei padarėte avariją, nepanikuokite. Svarbiausia kuo skubiau apie tai praneškite kompanijai ir įmonės atstovai nurodys kaip elgtis kiekvienoje konkrečioje situacijoje.

Kokie Papildomi Mokesčiai Gali Būti Priskaičiuoti?

Daugelis klientų nerimauja, ar nebus priskaičiuota papildomų mokesčių. Ypač jei planuojama įsigyti išskirtinių automobilių nuomos paslaugas, kurios ir taip yra brangesnės už standartinių automobilių nuomą. Juk tikrai ne vienam yra tekę susidurti su situacija, kai jau įsigijus paslaugą paaiškėja, kad tam tikros jums reikalingos operacijos yra gana nemažai apmokestinamos. Taigi, norėdami, kad jūsų nenustebintų tokie paslaugų “tiekėjai” geriau iš anksto tuo pasidomėkite. „Autogrupė“ kompanijoje nėra jokių užslėptų mokesčių. Su klientais bendraujame laikydamiesi skaidrumo politikos, todėl visą informaciją pateikiame internetinėje svetainėje arba susisiekus su vadybininkais.

Už ką jūs mokate? Pirmiausia, tai pačio automobilio nuomą. Gaunate techniškai tvarkingą automobilį pilnu kuro baku. Antras svarbus momentas, kad visi automobiliai yra apdrausti privalomuoju civiliniu bei KASKO draudimais, todėl galite nesijaudinti eismo įvykio atveju. Rinkdamiesi bet kokios klasės automobilį – tiek standartinio, tiek išskirtinio automobilio nuomą – jūs gaunate 500 km per parą kilometražą. Įvykus eismo įvykiui ar kitiems nemalonumams kelyje, mes pasirūpinome, jog visą parą būtų suteikta techninės pagalbos paslauga. Jeigu automobilio gedimo nebus galima greitai sutvarkyti, tai gausite pakaitinį automobilį. Sumokėtas depozitas yra grąžinamas, jeigu automobiliui nėra padaryta žala.

Ką daryti, kad neatsirastų papildomų išlaidų? Pagrindinis patarimas –  prieš perkant paslaugas nesikuklinti nuodugniai išsiaiškinti kylančius klausimus su įmonės atstovais. Geriausias variantas – elektroniniu paštu parašyti visus dominančius klausimus ir sulaukti įmonės darbuotojų atsakymų. Kaip suprantate, laikomės skaidrumo politikos, todėl mūsų kompaniją vertina net tik Lietuvos, bet ir užsienio klientai. Niekas nenori turėti nemalonių situacijų, kai jautiesi teisus, bet privalai susimokėti. Norėdami išvengti tokių problemų, vadovaukitės įmonės vadybininkų patarimais ir automobilių nuomos paslaugos paliks teigiamą įspūdį. Stengiamės, kad klientai ne tik pirktų paslaugas, bet iš tiesų suprastų, jog mes vertiname kiekvieną klientą.

Išskirtinių automobilių nuoma tampa dar ypatingesnė, kai visi formalumai apgalvoti ir klientas apsaugotas nuo bet kokių nemalonių incidentų.

 

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!