Kabrioletų Nuoma

Patyrinėjus automobilių nuomos kompanijų pasiūlymus, matyti, kad išties ne visi siūlo kabrioleto nuomą – tokia paslauga pakankamai reta. Taip yra dėl to, kad kabrioletai nėra itin pigūs (ypač jeigu jie lyginami su standartiniais automobiliais). O kitas aspektas – kabrioleto vairavimas. Jei kada nors jį vairavote, tikriausiai žinote, kaip sunku atsispirti norui paspausti greičio pedalą ir su vėju leistis autostradoje. Turint tai omenyje, tampa aiškiau, kodėl automobilio nuomininkas nėra linkęs siūlyti kabrioletų nuomos.

Kodėl Ieškoma Kabrioletų Nuomos? 

Priežasčių yra nemažai. Pirmiausia, noras smagiai ir įsimintinai praleisti kelionę su savo antrąja puse. Antra priežastis – noras vairuoti gražų ir prabangų automobilį, kuris stipriai skiriasi nuo standartinių transporto priemonių. O kiti tiesiog nori leistis į ilgą kelionę ir pajusti, kaip gera kartais nusimesti automobilio stogą. Kad ir kokia yra jūsų kabrioleto nuomos pasirinkimo priežastis, neabejojame, kad norėsite sužinoti, kokie yra kabrioleto nuomos pranašumai ir trūkumai.

Kabrioletų Nuomos Privalumai Ir Trūkumai

Kabrioleto nuoma nėra panaši į visureigio, mikroautobuso r standartinės klasės automobilio nuomą. Reikia atsižvelgti į daugelį dalykų, tokių kaip kabrioleto rida, degalų sąnaudos, stogo būklė ar kiti dalykai, kurie gali būti svarbūs, jei norite važiuoti saugiai ir komfortiškai. Apskritai į išsinuomotą automobilį reikia žiūrėti objektyviai,  o į kabrioletus – dar labiau.

Privalumas: Kabrioletų nuoma suteikia galimybę pasirinktą laikotarpį vairuoti išties gražų automobilį ir sulaukti aplinkinių dėmesio. Vos panorėję galite rinktis – ar keliauti norite nuleidę automobilio stogą ar ne.

Trūkumas: Kai kurios įmonės, siūlančios kabrioletų nuomos paslaugas, gali būti nerimtos ir nepakankamai atsakingos. Kabrioletų priežiūra ir išlaikymas reikalauja daugiau laiko, jėgų ir finansų. O nuomotojai, matydami, kad dauguma klientų, išsinuomojusių kabrioletus, gali jais piktnaudžiauti ir jų netausoti, gali tiesiog nesistengti palaikyti šių automobilių idealią būklę.

Privalumas: Kabrioleto nuoma daug pigesnis variantas nei pirkti kabrioletą. Tai taip pat pigiau nei išlaikyti nuosavą kabrioletą – priklausomai nuo jo amžiaus ir gamintojo, kabrioletas gali kainuoti labai daug. Tiesa, ir kabrioletui senstant, jo remontas tampa vis brangesnis.

Trūkumas: Bet kokia žala kabrioletui gali kainuoti visą mėnesio biudžetą. Kabrioletai yra sportiniai automobiliai, kurie priskiriami brangių ir prabangių transporto priemonių kategorijai. Jie ne tik patys kainuoja daug, bet ir jų remonto kainos yra didelės, ypač jei tenka  tvarkyti kėbulą ar vidinius pažeidimus. Dėl šių priežasčių kabrioleto nuomos metu reikėtų jį pasaugoti labiau, nei bet kokio kito modelio automobilį.

Privalumas: kabrioletų nuoma garantuoja neatidėliotiną ir operatyvų aptarnavimą bet kuriuo metu. Jei patektumėte į eismo įvykį ar kiltų kitų problemų, atsirastų kabrioleto gedimų, automobilių nuomos paslaugas teikianti įmonė nedelsiant suteiktų jums pagalbą. Dauguma kompanijų, įvykus bėdai, siūlo pakeisti jūsų nuomojamą kabrioletą kitu.

Trūkumas: kabrioleto nuomos pasiūlymai vis dar yra gana brangūs. Standartinės klasės automobilių, mikroautobusų, visureigių ar kitų transporto priemonių nuomos kainos yra daug mažesnės nei kabrioletų ar kitų sportinių automobilių.

Tad tik įvertinę kabrioletų nuomos privalumus ir trūkumus, tik pasvarstę, kas jums svarbiau, darykite sprendimą. Jei vis tik nuspręsite, kad kabrioleto nuoma – kaip tik jums reikalinga paslauga, turėtumėte žinoti, kad nors ir jausite didelį malonumą vairuoti tokį automobilį, tačiau nuomos kompanijos taiko kilometražo ribojimus.

Ką Reikia Žinoti Apie Kilometražo Ribojimus?

Išsinuomojus automobilį (įskaitant ir kabrioletą) dažnai yra ribojamas paros kilometražas. Nuomos sutartyje bus nurodyta paros riba, kiek kilometrų galite įveikti. Kodėl yra toks ribojimas? Svarbiausias aspektas yra tai, jog važiuoti daugiau nei 500 km/parą yra nesaugu. Jeigu jūs nesate profesionalus vairuotojas, tai nuvažiavus tiek daug kilometrų sumažės jūsų budrumas, o tai stipriai padidins eismo įvykio tikimybę.

Kaip skaičiuojamas kilometražo ribojimas? Dažniausiai būna nustatytas 500 km/parą ribojimas. Taigi, jeigu jūs nuomojate automobilį penkioms paroms, tai nuvažiuoti kilometrai neturi viršyti 2500 km. Sutiksite, kad kiekvieną dieną nuvažiuoti tokius didelius atstumus gali tikrai ne kiekvienas. Patirtis rodo, kad net tie klientai, kurių maršrutas apima tolimiausius Lietuvos kraštus, per parą nenuvažiuoja 500 km. Taigi, jeigu jūs galvojate, kad yra leidžiamas per mažas kilometražas, paanalizuokite savo kelionės planus. „Google Maps“ padės susiplanuoti maršrutą ir matyti, kiek bendrai per kelionę nuvažiuosite kilometrų.

Kilometražo ribojimai nėra sugalvoti tam, kad įmonė siektų pasipelnyti. Specialistai, analizuodami klientų poreikius, nustato tinkamiausius parametrus. Taip apsaugomas ne tik automobilis, bet ir vairuotojas. Juk per vieną dieną nuvažiuoti 500 km yra didelis iššūkis. Ypač jeigu kažkur skubate, tai nemaža tikimybė, kad ir važiuosite didesniu greičiu nei leistina. Patariame iš anksto suplanuoti savo maršrutą, kad nereiktų skubėti, pažeidinėti kelių eismo taisyklių ir nesukeltumėte pavojaus ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams. Išsinuomoję bet kokio modelio automobilį, elkitės protingai ir nekelkite pavojaus sau ir kitiems eismo dalyviams.

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!