Komercinio Automobilio Nuoma – Tiek Asmeninis, Tiek Verslo Pasirinkimas

Šiais laikais žmonės nuovokiau ir atsakingiau sprendžia, ar pirkti, ar išsinuomoti reikalingą automobilį. Iki didžiosios finansų krizės, 2008 metais, populiaresnis sprendimas buvo įsigyti transporto priemonę. Pamačius rinkoje naują ir patinkantį modelį, nebuvo delsiama. Tačiau įvykus ekonominiams pokyčiams, žmonės nėra linkę iškart įsipareigoti lizingui ar išleisti visų sukauptų pinigų. Tai galioja tiek fiziniam asmeniui, tiek juridiniam. Tiesa, verslo savininkams neretai labai svarbūs būna komerciniai automobiliai, todėl radę tinkamą ir lengvai prieinamą komercinio automobilio nuomos pasiūlymą, jie greičiausiai juo pasinaudoja.

Kodėl Verta Pasinaudoti Komercinio Automobilio Nuoma?

Yra keletas priežasčių, kodėl žmonės ir verslo savininkai nuomoja komercinę transporto priemonę.

  1. Finansinės priežastys. Ne visi gali sau leisti sumokėti didelę pradinę įmoką ir periodiškai mokėti pakankamai dideles mėnesio įmokas. Štai kodėl nuoma yra toks populiarus pasirinkimas. Nuomojant automobilį, reikalinga mažesnė mėnesio įmoka, o pradinio įnašo kai kuriais atvejais nereikia visai.
  2. Automobilio priežiūros išlaidos. Išsinuomodami transporto priemonę neprivalėsite rūpintis jos priežiūra. Tai liks įmonės, kuri teikia automobilio nuomos paslaugas, atsakomybė. Sugedus transporto priemonei galėsite nesunkiai ir greitai pakeisti ją nauja.

Vairuotojai puikiai žino, kad nebūna kelionių be nuotykių. Didesni ar mažesni nesklandumai kartais iškyla. Dažniausiai tokios problemos atsiranda tuomet, kai mažiausiai to tikimės. Net ir naujas automobilis gali sugesti. Tačiau rimtos automobilių nuomos kompanijos tokias problemas sprendžia greitai ir klientai lieka patenkinti. Aišku, tenka sugaišti dalį brangaus savo laiko, tačiau gera žinoti, kad net ir menkiausios problemos bus išspręstos. Norime priminti, kad atsitikus bet kokiam įvykiui, kuo skubiau skambintumėte vadybininkui. Jis išsiaiškins situaciją ir operatyviai išspręs problemą. Jeigu tai smulkus gedimas, tai į jūsų vietą atvyks profesionalūs meistrai ir viską sutaisys. Jeigu gedimo lengvai nepavyksta pašalinti ir automobilis reikalauja nuodugnesnės apžiūros, jis keliauja į autoservisą, o jūs gaunate pakaitinį automobilį.

Ko gero visiems kyla klausimas ar tai papildomai kainuoja? Ne, papildomai mokėti nereikės, jeigu automobilis sugedo ne dėl jūsų kaltės. Automobiliai yra nuolat prižiūrimi, nes bendradarbiaujame su specializuotais autoservisais. Tačiau, kad ir koks geras automobilis bebūtų, niekada negali žinoti, kada jis nustebins vairuotoją.

Dažniausiai pasitaikantys automobilio gedimai, tai lempučių perdegimas, valytuvų gedimas, generatoriaus gedimai. Kartais būna, kad sugenda ir rimtesnės automobilio dalys, tokios kaip pavarų dėžė. Tačiau, kaip jau minėjome, dėl bet kokio automobilio gedimo nereikia jaudintis. Viską sutaisysime. Dirbame ilgus metus ir turime didelį automobilių parką, todėl problemų sprendimams esame visuomet pasiruošę. Esant būtinybei pakaitinis automobilis bus pristatytas kuo greičiau, o tai papildomai jums nieko nekainuos.  Mūsų įmonė rūpinasi klientų patogumu ir gerove, todėl greitai ir operatyviai sprendžiame visas problemas susijusias su automobilių nuoma.

  1. Galimybė eksploatuoti naujesnę transporto priemonę. Skirtingai nei įsigyjant nuosavą automobilį, išsinuomojus transporto priemonę turėsite galimybę kada panorėję pasikeisti nuomojamą transporto priemonę į naujesnį modelį ar mėgstamą prekės ženklą. Nuoma nėra susijusi su įsipareigojimu laikytis tos pačios transporto priemonės ir pasibaigus jūsų nuomos sutarčiai, galite lengvai pereiti prie kitos transporto priemonės, kuri geriau atitinka jūsų norus ir poreikius.
  2. Nuomos mokestis nėra prilyginamas paskolai. Daugumai žmonių reikia skolintis pinigų norint įsigyti visiškai naują automobilį.Išsinuomodami transporto priemonę, turėsite daugiau galimybių prisiimti kitus įsipareigojimus ir kas mėnesį atlikti mokėjimus. Jums taip pat nereikės susidurti su didelėmis mokėjimų palūkanomis ir neteks nerimauti dėl paskolos, jei nebenorėsite transporto priemonės.
  3. Lankstumas. Kai perkate transporto priemonę, vėliau neabejotinai ateis laikas, kai norėsite ją parduoti – tai padaryti ne visada pavyks greitai ir lengvai. Tad jeigu verslo poreikiai ilgainiui keičiasi, reikėtų apgalvoti transporto priemonės pardavimo procesą, kad galėtumėte įsigyti naujesnį ir efektyvesnį automobilį. Jei jūsų verslui reikalinga komercinio automobilio nuoma, prireikus vieną transporto priemonę galėsite pakeisti kita – didesne, galingesne ar tiesiog labiau pageidaujama.

Į ką reikia atsižvelgti renkantis komercinio automobilio nuomos paslaugas?

Rekomenduojama atsižvelgti ir įvertinti kelis veiksnius.

Automobilio pasirinkimo galimybės. Prieš pasirašydami automobilio nuomos sutartį, atkreipkite dėmesį, kokias paslaugas siūlo įmonė. Jei leidžiama įsigyti ilgalaikės automobilio nuomos paslaugas, trumpalaikės automobilio nuomos paslaugą, jei įmonė siūlo automobilio nuomą su vairuotoju, jei asortimente turi transporto priemonių, tinkamų specialiems renginiams, pervežimams ir pan. – tokios įmonės paslaugas rinktis verta, nes būsite užtikrinti, kad prireikus kitos transporto priemonės ją pasikeisti bus nesunku. Tai ypač aktualu užsakant komercinio automobilio nuomą verslo reikmėms. Jei įmonės automobilių asortimentas pakankamas, didelė tikimybė, kad nuomojamą automobilį lengvai pakeisite kitu.

Transporto priemonių įvairovė, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius. Nesvarbu, ar tai būtų hečbekas, sedanas, visureigis ar komercinis automobilis, visada galite pasirinkti jums tinkamiausią transporto priemonės tipą ir nesunkiai ją pakeisti kita.

Kaina. Tai veiksnys, nulemiantis sprendimą rinktis nuomos paslaugas teikiančią įmonę. Nors kai kurios įmonės pateikia kainas internete ir tvirtina, kad užtikrina lankstumą, reikėtų atidžiau pasidomėti, ar nėra taikoma papildomų mokesčių ir rinkliavų.

Įmonės, siūlančios komercinio automobilio nuomą, reputacija. Jei įmonės internetinės apžvalgos yra prastos, galbūt geriau netapti su ja partneriais ir rinktis geresnės reputacijos įmonę.

Paieškojus galima rasti nemažai įmonių, kurios siūlo komercinių automobilių nuomos paslaugas, galinčias suteikti daugiau galimybių už prieinamą kainą, kad kelionė būtų efektyvi, sklandi ir maloni.

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!