Pigiausia Automobilio Nuoma – Vilnius, Kaunas

Nuomojantis automobilį svarbiausias kriterijus būna kaina, todėl dažnu atveju klientai nori, kad automobilio nuoma būtų pigi. „Autogrupė“ – tai automobilių nuomos įmonė, kuri visada nuomoja automobilius už konkurencingą kainą, teikia nuolaidas, nuomos kainas nurodo su PVM, todėl nėra jokių paslėptų mokesčių. Taigi, “Autogrupė” gali kiekvienam atvejui pasiūlyti tinkamiausią ir optimaliausią sprendimą.

Štai ką dar turite žinoti, prieš nuomodamiesi automobilį:

  • Ar automobilį reikia grąžinti su pilnu baku?

“Autogrupė” visada rūpinasi savo klientais, todėl išsinuomotą automobilį pasiimsite su pilnu kuro baku. Taigi, logiška, kad grąžinant automobilį norima, kad jis būtų taip pat paruoštas kitai kelionei ir jį paliktumėte su pilnu kuro baku. Bet jeigu pamirštama užsukti į degalinę – nereikėtų per daug dėl to jaudintis. Tokiu atveju reikia informuoti apie tai atsakingus darbuotojus, o reikalingas kuro kiekis bakui pripildyti bus apmokėtas iš užstatui paliktų pinigų.

  • Ar galima išsinuomoti ir grąžinti automobilį skirtinguose miestuose?

„Autogrupė“ dirba Vilniuje, Kaune ir Rygoje, tai dažniausiai klientai automobilius palieka šiuose miestuose. Tačiau esant poreikiui galima automobilį grąžinti ir kitame mieste. Peržvelgus visų Lietuvoje veikiančių automobilių nuomos kompanijų teikiamas paslaugas – toli gražu ne visose šis patogumas yra siūlomas. Kadangi tokios papildomos paslaugos yra apmokestinamos, klientai baiminasi, jog tai kainuos brangiai. Tačiau nesijaudinkite, “Autogrupė” stengiasi užtikrinti, kad jų teikiamos paslaugos būtų pigios, todėl tokios paslaugos suma tikrai nėra didelė.

  • Ar automobilis gali būti pristatytas į klientui patogią vietą?

Pigi automobilių nuoma tikrai nereiškia, kad paslauga yra apribota daugybe sąlygų. Automobilio pristatymo paslaugą į klientui patogią vietą „Autogrupė“ teikia visoje Lietuvoje ir Latvijoje, todėl už papildomą mokestį automobilis gali būti pristatytas į bet kurią vietą. Paslaugos kaina priklauso nuo to, kiek toli nuo automobilių stovėjimo aikštelės yra kliento nurodytas adresas.

  • Ką daryti, kai automobilis sugenda?

Vairuotojai puikiai žino, kad nebūna kelionių be nuotykių. “Autogrupė” tokias problemas sprendžia greitai ir klientai lieka patenkinti. Jeigu tai smulkus gedimas, į jūsų buvimo vietą atvyks profesionalūs meistrai ir viską sutaisys. Jeigu gedimo lengvai nepavyksta pašalinti, jis keliauja į autoservisą, o jūs gaunate pakaitinį automobilį. Tokiu atveju, greičiausiai jums kyla klausimas, kiek tokia paslauga kainuoja. Papildomai mokėti nereikia, jeigu automobilis sugedo ne dėl jūsų kaltės.

Pigiausia automobilių nuoma – tai, ką siūlo “Autogrupė” savo klientams, norintiems kiek įmanoma daugiau sutaupyti ar neturintiems galimybės už automobilio nuomos paslaugas mokėti daug.

Rezervuokite dabar!

UAB "Autogrupė" siūlo pigiausią automobilio nuomos paslaugą, kad Jūsų kelionės būtų sklandžios.

Kitos paslaugos

Kitos paslaugos

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!