Super Automobilių Nuoma – Ką Reikia Žinoti

Super automobiliais paprastai laikomi labai prabangūs ar prestižiniai automobiliai, su kuriais kelionė prilygsta nepaprastai maloniai ir įdomiai patirčiai. Tokia super automobilių nuoma turi savo kaina ir ji tikrai nėra labai maža. Kodėl? Tam yra išties ne viena priežastis.

Automobilių duomenys

Dažniausiai super automobiliai yra gana nauji – iki trejų metų – ir jiems galioja  gamintojo suteiktas garantinis laikotarpis. Tai reiškia, kad bet kokį automobilio defektą gamintojas ištaisys savo sąskaita. Mes irgi nuolat atnaujiname savo super automobilių parką. Pageidaujamus automobilius galima apžiūrėti iš anksto susitarus.

„Autogrupė“ transporto priemonių parke galima rasti naujus Mercedes-Benz, BMW ar kito gamintojo automobilius, kurie puikiausiai gali būti priskiriami super automobilių klasei. Prieš išsirinkdami automobilį, įvertinkite jo paskirtį – kam, dėl kokių priežasčių ir kurį laiką jis bus naudojamas.

Draudimas

Negalima nuvertinti draudimo svarbos, ypač kai kalbama apie super automobilių nuomą. Apdrausti šiuos automobilius yra gana brangu, tačiau tai padaryti būtina.

Įsivaizduokime, kad išsinuomojote prestižinės klasės automobilį. Jo vertė gali siekti net iki šimto tūkstančių eurų, tad net ir nežymus kėbulo sugadinimas gali labai brangiai kainuoti, todėl KASKO draudimais šias atvejais yra būtinas, jis padengia net brangiausias automobilio taisymo išlaidas.

Norint, kad draudimo bendrovės padengtų remonto išlaidas, reikės pateikti teisingai ir pilnai užpildytą eismo įvykio deklaraciją. Klientus raginame atsitikus kokiam nors įvykiui, kuo skubiau apie tai pranešti mums bei mobiliuoju telefonu ar fotoaparatu užfiksuoti pažeidimus ir aplinką, kurioje viskas įvyko. Kai kreipsimės dėl žalos atlyginimo, reikės pateikti kuo daugiau duomenų apie įvykį ir kas tiksliai buvo apgadinta. Kaip jau supratote, tiesiog reikia viską tinkamai atlikti. Jeigu nežinosite ką tuo metu daryti, tiesiog susisiekite su įmonės darbuotojais ir jie jums viską nuosekliai paaiškins. KASKO draudimas yra labai didelis privalumas.

Būtini dokumentai

Super automobilio nuoma, kaip ir bet kurio kito (pavyzdžiui, standartinio ekonominės klasės) automobilio nuoma galima tik pateiktus tam tikrus dokumentus.

Mes savo klientų, prieš išnuomodami jiems automobilį, prašome pateikti kelis dokumentus. Pirmiausia, aišku, jog įsigyjant automobilio nuomos paslaugą bus reikalingas vairuotojo pažymėjimas. Svarbu nepamiršti pasitikrinti, ar jis vis dar yra galiojantis. Praktikoje turime ne vieną pavyzdį, kada klientas atvykęs pasirašyti sutarties, dokumentų tikrinimo metu sužino, kad jo vairuotojo pažymėjimas yra negaliojantis. Tokiu atveju mes atsisakome sudaryti sutartį iki tol, kol pasikeisite dokumentą į galiojantį.

Antras dokumentas, kuris yra reikalingas – asmens tapatybę įrodantis dokumentas, tai gali būti pasas arba asmens tapatybės kortelė (ID kortelė). Vėlgi reikalaujama, kad dokumentų galiojimo laikas nebūtų pasibaigęs. Vykstant į Europos Sąjungos valstybes užtenka su savimi turėti tik asmens tapatybės kortelę, tačiau jeigu turite galiojantį pasą – pasiimkite su savimi.

Pabaigai norime pristatyti pasaulyje TOP 5 esančius super automobilius, kad dar labiau sužadintume norą nevaržyti savęs ir pasimėgauti super automobilių nuoma.

Super Automobilių TOP 5 Pasaulyje

Pasaulio automobilių rinkoje super automobilių nuoma apima kitų automobilių gamintojų transporto priemones, nei Lietuvoje. Pasidomėjome ir jus supažindiname su pasaulio TOP 5 super automobiliais. Tikriausiai ne vienam mintyse iškilo „Ferrari“, „McLaren“ ar „Lamborghini“ vaizdiniai, tačiau jie ne vieninteliai, kurie priskiriami super automobilių klasei.

  • „McLaren“. Tai galingumo, lengvo valdymo ir nuostabaus dizaino derinys. Šie automobiliai sukomplektuoti taip, kad išsiskirtų savo jėga, greičiu ir sportiškumu, todėl puikiai tinka tiems, kurie dievina lenktynes kelyje.

„Ferrari“. Šiam gamintojui yra atitekęs galingiausio automobilio istorijoje vardas. Šis automobilis apibūdinamas kaip itin įnirtingas, intuityvus, įtraukiantis ir neapsakomai greitas. Kartais netgi pavadinamas „pražūtingo greičio“ automobiliu, tačiau neatsiejamas nuo aukščiausios klasės prabangos.

  • „Lamborghini“. Sakoma, kad tik rečiausių ir brangiausių egzotiškų automobilių gamintojai gali bandyti konkuruoti su „Lamborghini“, tačiau tai pavyksta sunkiai, nes „Lamborghini“  – nevaržomos sielos automobiliai – kurie nepakeičiami tuomet, kai reikia degančios dramos ir eismą stabdančios laukinės išvaizdos.
  • Ford GT. Šie automobiliai vadinami mito ir mistikos, besitęsiančios daugiau nei penkis dešimtmečius, sinonimu. Šio automobilio išskirtinumas – itin didelis patrauklumas, nepaliekantis abejingų prabangių automobilių mylėtojų.  Ford GT – neįtikėtinai sklandžios idėjos kūrinys ir yra rafinuotas automobilis. Tai  ypatingas automobilis, neturintis jam lygių.
  • Noble M600. Tai automobilis, skirtas išskirtinio skonio vairuotojui: su lengvumu ir paprastumu, su mechaninės pavarų dėžės ir galinių ratų pavaros grynumu, be stabdžių antiblokavimo ar elektroninių vairuotojo pagalbinių priemonių – tiems, kurie mėgsta nepadorotą automobilio našumą, tiesioginį ir didelį tempą bei jaudulį kelyje.

Visi šie automobiliai jau ne vieną dešimtmetį mėgaujasi super automobilio vardu. Tiems, kurie jaučia aistrą automobiliams, vertėtų bent kartą gyvenime pasinaudoti super automobilių nuoma ir pajausti jų jėga, galią ir išskirtinį žavesį. Super automobilių nuoma skirta tiems, kurie nori greičio ir prabangos.

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!