Tarptautinė Automobilių Nuoma

Išsinuomoti automobilį ir keliauti į užsienį – populiarus pasirinkimas. Tai vienas paprasčiausių ir neretai ekonomiškiausių kelionės būdų. Dažniausiai nuomojamas automobilis – naujas, patikimas ir saugus, tačiau svarbu ne vien pats automobilis – yra dar nemažai dalykų, kuriuos būtina žinoti apie tarptautinę automobilių nuomą.

Asmeninės Galimybės Ir Poreikiai – Tai, Ką Būtina Įvertinti

Dar prieš jums domintis tarptautine automobilių nuoma, rekomenduojame įvertinti savo galimybes, kad greičiau rastumėte geriausią ir tinkamiausią pasiūlymą. Kai ieškote automobilio „Autogrupė“ asortimente, iš karto matote visas galimybes ir galite išsirinkti automobilį pagal tai, kas jums svarbu: ekonominė klasė, vidutinė klasė, standartinė klasė, prestižinė klasė, minivenai ar visureigiai – nuo to ir komforto lygis, ir kaina.

Keli patarimai, į kuriuos naudinga atsižvelgti:

 • Rezervuojant automobilį iš anksto, kainos gali būti mažesnės. O jei keliaujate sezono metu, paskutinės minutės galimybės gali būti ribotos. Be to, verta automobilį iš anksto rezervuoti internetu, nes sutaupysite laiko, užuot vaikščioję po skirtingus transporto priemonių nuomos punktus ir ieškodami geriausio sprendimo.
 • Išsiaiškinkite, už ką mokate. Kartais automobilių nuomos paslaugas teikiančios įmonės imasi mokesčių už įvairius dalykus, iš anksto apie tai neįspėdamos. Įsitikinkite, kad tiksliai žinote, kas įskaičiuota į kainą.
 • Įsitikinkite, kad išsirinkote automobilį, tinkantį visiems, su kuriais keliaujate.
 • Nemanykite, kad visi automobiliai yra su automatine pavarų dėže. Daugumoje Europos šalių pirmenybė teikiama mechaninei pavarų dėžei, todėl ir tokių automobilių pasirinkimas yra didesnis.
 • Tad mūsų ekspertai neabejoja, kad tarptautinė automobilių nuoma bus sėkminga, jei automobilį rinksitės atsakingai.

Draudimas – Būtinybė Keliaujant Į Užsienį

Dauguma automobilių nuomos paslaugas teikiančių įmonių kartu siūlo ir draudimą, tačiau tai gali pabranginti galutinę paslaugos kainą. „Autogrupė“ siūlo tarptautinės automobilių nuomos paslaugas už optimalią kainą, į ją įtraukdami ir būtinus draudimus. Tiek civilinis draudimas, tiek KASKO draudimas turi apimti sąlygas, užtikrinančias saugumą užsienio šalyse. Svarbu iš anksto įsitikinti, kad turimas draudimas galioja šalyse, į kurias ketinama keliauti.

Be to, draudimo sąlygas reikėtų išnagrinėti labai atidžiai. Į bazinį paketą nuomojant automobilį dažniausiai yra įskaičiuotas draudimas avarijos ir vagystės atveju, pagal kurį paprastai taikoma 1 000 eurų viršijanti išskaita. Arba galima automobilio nuomos paslaugas teikiančioje įmonėje išsipirkti išskaitą ir įsigyti pilną draudimą. O patraukliausias variantas – įsigyti išsinuomoto automobilio išskaitos draudimą kartu su kelionės draudimu.

Kilometražas – Svarbus Tarptautinei Automobilių Nuomai

Ne visi, kurie domisi tarptautine automobilių nuoma, žino, kad išsinuomojus automobilį dažnai yra ribojamas paros kilometražas. Nuomos sutartyje paprastai yra nurodoma paros riba, kiek kilometrų galima įveikti. Kodėl yra naudojamas toks ribojimas? Viskas dėl saugumo. Svarbiausias aspektas yra tai, jog nuvažiuoti daugiau nei 500 kilometrų per parą yra nesaugu. Ypač jeigu nesate profesionalus vairuotojas, tai nuvažiavus tiek daug kilometrų sumažės budrumas. O tai žymiai padidina eismo įvykio tikimybę.

Kaip apskaičiuojamas šis kilometražo ribojimas? „Autogrupė“ yra nustačiusi 500 km/parą ribojimą. Pavyzdžiui, jeigu nusprendėte nuomoti automobilį penkias paras, tai bendra nuvažiuotų kilometrų suma neturi viršyti 2500 kilometrų. Net ekspertai pripažįsta, kad nuvažiuoti tokį didelį atstumą gali tikrai ne kiekvienas. Patirtis rodo, kad net tie klientai, kurių maršrutas apima tolimiausius Lietuvos kraštus, per parą nenuvažiuoja 500 kilometrų. Taigi, jeigu galvojate, kad yra leidžiamas nedidelis kilometražas, tiesiog peržvelkite savo kelionės planus. „Google Maps“ – puiki priemonė, kuria pasinaudodami galite nesudėtingai susiplanuoti maršrutą ir matyti, kiek iš viso kilometrų nuvažiuosite per suplanuotą kelionę.

Tokie kilometražo ribojimai nėra sugalvoti tam, kad įmonė siektų pasipelnyti. Specialistai, analizuodami klientų poreikius, nustato tinkamiausius parametrus. Tokiu būdu apsaugomas ne tik automobilis, išvengiama jo gedimų, bet ir vairuotojas išgelbėjamas nuo streso, nes per vieną dieną nuvažiuoti 500 kilometrų yra labai didelis iššūkis. Ypač jeigu kažkur skubate, tai nemaža tikimybė, kad ir važiuosite didesniu greičiu nei leistina. Patariame iš anksto suplanuoti savo maršrutą, kad nereiktų skubėti, pažeidinėti kelių eismo taisyklių ir sukelti pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams. Dirbdami laikomės principo – rūpintis nuomojamais automobiliais, bet dar labiau mums rūpi mūsų klientų sveikata. Todėl elkitės protingai ir nesukelkite pavojaus sau ir kitiems eismo dalyviams.

Vairuokite Saugiai – Įvertinkite Pagrindinius Automobilio Duomenis

Norėdami, kad tarptautinė automobilių nuoma būtų sklandi ir sėkminga, neužmirškite atlikti kelių veiksmų:

 • Pripildykite kuro. Įsitikinkite, kad išvykstate su pilnu kuro baku ir nepamirškite grąžinti automobilio taip pat su pilnu baku.
 • Atlikite patikrą po kapotu. Įsitikinkite, kad pakanka alyvos ir langų valymo skysčio.
 • Patikrinkite padangas. Įsitikinkite, kad visų keturių slėgis – tinkamas.
 • Apžiūrėkite automobilį, kad įsitikintumėte, kad buvę nuomininkai nepadarė jam žalos.
 • Sutvarkykite dokumentus.
 • Žinokite, kur kreiptis pagalbos, jei jos prireiktų.

Prieš leisdamiesi į kelionę po užsienio šalis, įsitikinkite, kad žinote tos šalies kelių eismo taisykles – kuria kelio puse reikia važiuoti, kokie greičio apribojimai taikomi, ką reiškia kelio ženklai ir t. t. Tai padidina saugumą. O jeigu vis dėlto patektumėte į eismo įvykį, bet kuriuo atveju privalote nedelsdami iškviesti policiją, užpildyti eismo įvykio deklaraciją, rekomenduotina pasidaryti nuotraukas, jei tai leidžia tos šalies įstatymai. Informuoti apie įvykį automobilių nuomos paslaugas teikiančią įmonę ir pateikti jai įvykio aprašymą. Kai kurie automobilių nuomotojai tokiems atvejams turi paruošę specialius formuliarus. Konkrečios sąlygos būna apibrėžtos nuomos paslaugas teikiančios įmonės automobilių nuomos taisyklėse.
Tarptautinė automobilių nuoma – tai, kas palengvina kelionę. Vairuokite atsakingai ir saugiai įgyvendinkite savo kelionės tikslus.

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!