Visureigio Nuoma – Ką Svarbu Žinoti?

Jeigu domitės automobilių nuoma, tikriausiai domėjotės ir tuo, kokią paslaugą geriau įsigyti – visureigio nuomą ar standartinio automobilio nuomą. Iš tiesų, visureigiai šiuo metu užima aukščiausias pozicijas populiariausių transporto priemonių sąraše, jie yra labiausiai ieškomos ir geidžiamos transporto priemonės. Visureigiai puikiai tinka tiek keliaujant su šeima, tiek su draugų kompanija, tiek vieniems, nes ši automobilių rūšis yra patogi, prabangi ir labai saugi. Su visureigiais galima vežti tiek žmones, tiek daiktus – visureigių talpumas panašus į mikroautobusų, tačiau visureigiai yra žymiai rafinuotesni ir galingesni.  O svarbiausia – juos vairuoti yra jauku ir lengva. Šiuo metu visureigių nuoma gali būti pritaikyta bet kurio keliautojo poreikiams – visureigiai būna maži, dideli ir vidutinio dydžio, tinkami miestams arba netgi važinėti bekele.

Pasvarstykite, Ar Visureigio Nuoma Jums Tinkama

Svarstydami, kas geriau – automobilis ar visureigis – atsakykite sau į kelis klausimus:

  1. Kokiu tikslu ketinate naudoti transporto priemonę? Jei planuojate keliones, jei kasdien vežate vaikus į ugdymo įstaigas, o paskui keliaujate į darbą – visureigio nuoma gali būti labai naudinga. Taip pat jei norite keliauti erdviau, jei vežiojatės daug jums reikalingų daiktų – visureigis puikiai tam tinkamas.
  2. Kokioje vietovėje gyvenate? Jei gyvenate miesto centre, visureigis gali kelti kėblumų, kai reikės jį priparkuoti. Be to, jo manevringumas mažesnis, palyginti su standartiniu automobiliu. Jei kasdien tenka praleisti laiko spūstyse ar statyti transporto priemonę ankštose aikštelėse, automobilis gali būti protingesnis pasirinkimas. Kai kuriuose didmiesčiuose rasti vietą ir pastatyti automobilį kelia problemų, todėl maža ir kompaktiška transporto priemonė tokiais atvejais gali būti geresnis pasirinkimas. Tačiau jei gyvenate vietoje, kurioje nėra parkingo problemų ir mėgstate erdvumą – visureigio nuoma neabejotinai bus džiuginantis pasirinkimas.  Su didesnėms transporto priemonėms lengviau važinėti kalnuotose, miškingose ​​vietovėse. Ir dar vienas svarbus aspektas – jei dažnai važiuojate magistrale, didesnių visureigių degalų sąnaudos gali būti didesnės, tačiau jei daugiau laiko praleidžiate mieste, papildomos dujų sąnaudos jums problemų nekels.
  3. Ar degalų ekonomija yra svarbi? Daugelis žmonių atsižvelgia į degalų sąnaudas prieš apsispręsdami dėl visureigio nuomos.  Dauguma šiuolaikinių visureigių yra ekonomiški, sukomplektuoti su mažesniais varikliais ir pasižymi geresnėmis degalų sąnaudomis.

Tad Kodėl Verta Rinktis Visureigių Nuomą?

Jeigu svajojote pasivažinėti visureigiais, visureigių nuoma gali būti puikus pasirinkimas. Visureigiai džiugins tuos, kuriems svarbūs šie privalumai:

  • Daugiau vietos (keleiviams arba daiktams)
  • Aukštesnės sėdimos vietos
  • Geresnis matomumas
  • Komfortas bet kokiomis oro sąlygomis
  • Saugumas ir patikimumas (didesnis nei mažesnių transporto priemonių)
  • Erdvumas

Visi išvardyti privalumai jums atrodo labai svarbūs? Tuomet visureigis – geriausias jūsų kelionių palydovas. Tiesa, užsisakant visureigio nuomos paslaugą, reikėtų neužmiršti, kad gali būti numatyti papildomi mokesčiai.

Kokie Papildomi Mokesčiai Gali Būti Priskaičiuoti?

Nesvarbu, koks automobilis nuomojamas, bet apie papildomus mokesčius žinoti yra pravartu. Neigiama patirtis, kuomet įsigijus automobilio nuomos paslaugas paaiškėjo, kad reikalingos papildomos operacijos yra gana nemenkai apmokestinamos, verčia nepasitikėti tokiomis paslaugomis. Jei norite, kad jūsų nenustebintų tokie paslaugų tiekėjai, mokesčiais pasidomėkite iš anksto. Mūsų kompanijoje nėra jokių užslėptų mokesčių, nes su klientais bendraujame laikydamiesi skaidrumo politikos, todėl visą informaciją pateikiame internetinėje svetainėje arba klientui susisiekus su vadybininku.

Įsigydaim automobilio nuomos paslaugą, pirmiausia mokate už paties automobilio nuomą – techniškai tvarkingą automobilį su pilnu kuro baku. Kitas svarbus dalykas, kuris yra įskaičiuotas į nuomos kainą – draudimas. Visi automobiliai, kokį bepasirinktumėte iš mūsų siūlomo transporto priemonių parko, yra  apdrausti privalomuoju civiliniu bei KASKO draudimais, todėl galite nesijaudinti eismo įvykio atveju. Įvykus eismo įvykiui ar kitiems trikdžiams kelyje, mes pasirūpiname, jog bet kuriuo paros metu jums operatyviai būtų suteikta techninės pagalbos paslauga. Jeigu automobilio gedimo nebus galima greitai sutvarkyti, gausite pakaitinį automobilį. Sumokėtas depozitas yra grąžinamas, jeigu nepadaroma žala nuomojamam automobiliui.

Ką daryti, kad neatsirastų papildomų išlaidų? Pagrindinis patarimas –  prieš įsigyjant automobilio nuomos paslaugą, išsiaiškinkite visą dominančią informaciją. Geriausias variantas – elektroniniu paštu parašyti visus dominančius klausimus ir sulaukti įmonės darbuotojų atsakymų. Kaip suprantate, laikomės skaidrumo politikos, todėl mūsų kompaniją vertina net tik Lietuvos, bet ir užsienio klientai. Norėdami išvengti nemalonumų ar  problemų, vadovaukitės įmonės vadybininkų patarimais ir automobilių nuomos paslaugos paliks teigiamą įspūdį.

Galimi Atsiskaitymo Būdai Užsakant Visureigio Nuomą

Nusprendėte įsigyti visureigio nuomą? Pasidomėkite galimais atsiskaitymo būdais. Už automobilių nuomos paslaugas galite atsiskaityti trimis būdais – grynaisiais pinigais, banko kortele arba bankiniu pavedimu. Iš tiesų ne visos automobilių nuomos kompanijos siūlo lanksčius apmokėjimo būdus, nes norint suteikti klientams aukšto lygio paslaugas, reikia nemažai investuoti, t. y. reikalinga speciali mobili įranga, kuri galėtų priimti atsiskaitymus banko kortelėmis. Mūsų įmonė rūpinasi klientų patogumu ir užtikrina sklandų atsiskaitymą bet kokiu klientams patogiu būdu.  Nuolat stengdamiesi prisitaikyti prie kliento poreikių ir pasirūpinti patogumu, užtikriname sklandžius ir greitus atsiskaitymus jūsų pasirinktu būdu.

 

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!