Bmw Kabrioleto Nuoma

BMW automobiliai, o ypač BMW kabrioletas, asocijuojasi su prabanga, prestižu, elegancija ir, be abejo, dangišku greičiu. Nors viešojoje erdvėje labai dažnai galima aptikti nuomonę, kad kabrioletai yra nepraktiškas automobilis, tačiau net ir didžiausi skeptikai nedrįsta prieštarauti, kad su BMW kabrioletais keliauti – labai smagu.

BMW kabrioleto nuoma dažniausiai pasirenkama didesnėms šventėms, pavyzdžiui, vestuvėms. Tačiau vis dažnėja atvejų, kai BMW kabrioleto nuoma naudojamasi norint tiesiog savo kelionę paversti įsimintinesne ir įspūdingesne. Kad ir kokiems tikslams nusprendėte rinktis BMW kabrioleto nuomą, apie tai turėtumėte šį tą išmanyti.

Kokie Yra BMW Kabrioleto Privalumai?

Pasidomėjus automobilių ekspertų nuomone, tampa aišku, kodėl verta rinktis BMW kabrioleto nuomą ir išbandyti tai bent vieną kartą gyvenime. BMW kabrioletai išskirtiniai savo stiliumi – jie klasikinės, sportiškos išvaizdos, patrauklūs ir smagūs bet kokios kelionės palydovai. Be to, jie ir labai universalūs, nes vos panorėjus, vienu mygtuko paspaudimu, kabrioletą galima lengvai paversti kupė ar sedanu. Šis automobilio universalumas paverčia jį ir itin praktišku – jis suteikia galimybę keleiviams jausti ir vėjo kedenimą (kai lepina geras oras), ir stogą virš galvos (jei oro sąlygos staiga tampa prastos).

Tačiau BMW kabrioletai turi ir kitų privalumų. Pavyzdžiui, užtikrinamas geresnis matomumas – automobilis be stogo ir durų rėmų leis pamatyti daugiau aplinkos. Esant platesniam matymo spinduliui, gali būti lengviau manevruoti ir pastatyti automobilį į stovėjimo vietą. O aukštaūgiams vairuotojams, kuriems kyla sunkumų ieškant jų ūgiui tinkančių automobilių, kabrioletas gali būti patogus sprendimas.

Tad jei esate stiliaus entuziastas, jei jums patinka rodyti savo išskirtinumą, jei norite sulaukti daugiau aplinkinių žvilgsnių ir dėmesio – BMW kabrioletų nuoma išties leis patirti WOW efektą.

Ar BMW Kabrioleto Nuoma – Saugus Pasirinkimas?

Tuos, kurie ruošiasi naudotis BMW kabrioleto nuomos paslauga, domina, ar kabrioletai yra saugūs automobiliai. Toks klausimas atrodo natūralus, nes šių automobilių išvaizda – išskirtinė, jie skirti keliauti be automobilio stogo (matant atvirą dangų). Iš tiesų atlikti tyrimai parodė, kad BMW kabrioletai nepatenka į avaringiausių automobilių sąrašus. Kitaip tariant, BMW kabrioletas – tai nėra tas automobilių modelis, kuris dažniau nei kiti būtų siejamas su eismo įvykiais ar avarijomis. Automobilių nuomos paslaugas teikiančios įmonės vieningai sutinka, kad nesvarbu, ar norite įsigyti kabrioletą, sedaną ar bet kokio kito tipo ar klasės automobilį, norint užtikrinti saugumą kelyje, būtina turėti tinkamą automobilio draudimo apsaugą – tai vienintelė priemonė, kuri gali leisti vairuotojas ir keleiviams jaustis saugiai.

BMW kabrioletas priskiriamas prestižinės klasės automobilių kategorijai. Tai reiškia, kad jo vertė gali būti didelė ir siekti net iki šimto tūkstančių eurų (ar dar daugiau), tad net ir nežymus tokio automobilio kėbulo sugadinimas gali labai brangiai kainuoti. Tokiais atvejais yra būtinas KASKO draudimais, nes jis padengia net brangiausias automobilio taisymo ar remonto išlaidas.

Norint, kad draudimo bendrovės padengtų remonto išlaidas, reikės pateikti teisingai ir tinkamai užpildytą eismo įvykio deklaraciją. BMW kabrioleto nuomą siūlančios įmonės ragina atsitikus kokiam nors įvykiui, kuo skubiau apie tai pranešti įmonės atstovams bei mobiliuoju telefonu ar fotoaparatu užfiksuoti pažeidimus ir aplinką, kurioje viskas įvyko. Kai bus kreipiamasi į draudimo bendrovę dėl žalos atlyginimo, reikės pateikti kuo daugiau duomenų apie įvykį ir kas tiksliai buvo apgadinta. Kaip jau supratote, tiesiog reikia tinkamai ir atsakingai atlikti eismo įvykio fiksavimo procedūras. Jeigu nežinosite ką tuo metu daryti, tiesiog susisiekite su įmonės darbuotojais ir jie jums viską nuosekliai paaiškins. KASKO draudimas yra labai didelis privalumas. Laimei, automobilių nuomos paslaugas teikiančios bendrovės tai supranta, todėl į BMW kabrioleto nuomos kainą beveik visada yra įtraukiami draudimai.  Naudokitės BMW kabrioletų nuoma ir jauskitės saugiai.

 

Kokius Dokumentus Būtina Pateikti Prieš Išsinuomojant BMW Kabrioletą (ar kitą automobilį)?

Trumpai apžvelgiant, kokių dokumentų reikalaujama prieš išnuomojant automobilį klientui, svarbu žinoti, jog tai vairuotojo pažymėjimas ir asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas. Svarbu nepamiršti pasitikrinti, ar turimas vairuotojo pažymėjimas yra galiojantis. Praktikoje yra ne vienas pavyzdys, kai klientas, atvykęs pasirašyti automobilio nuomos sutarties, dokumentų tikrinimo metu sužinojo, kad jo vairuotojo pažymėjimas yra negaliojantis. Tokiu atveju nuomos paslaugas teikiančios įmonės paprastai atsisako sudaryti sutartį, kol pasikeisite dokumentą į galiojantį.

Antras dokumentas, kuris yra reikalingas – asmens tapatybę įrodantis dokumentas, tai gali būti pasas arba asmens tapatybės kortelė (ID kortelė). Vėlgi reikalaujama, kad dokumentų galiojimo laikas nebūtų pasibaigęs. Vykstant į Europos Sąjungos valstybes užtenka su savimi turėti tik asmens tapatybės kortelę, tačiau jeigu turite galiojantį pasą – pasiimkite jį su savimi.

Tad BMW kabrioleto nuoma, jeigu ji suteikiama tinkamai, o klientas laikosi visų sąlygų ir rekomendacijų, nors ir yra brangesnė, tačiau gali būti lygiai tokia pat saugi ir sklandi, kaip ir standartinės klasės automobilio nuoma.

Kontaktai

Turite klausimą? Parašykite mums!